سومین سالگرد نماز جمعه یزدانشهر + تصاویر

سومین سالگرد برگزاری نماز جمعه یزدانشهر با حضور حجت الاسلام صالحیان در مصلای نماز جمعه یزدانشهر امروز برگزار شد.

0

سومین سالگرد نماز جمعه یزدانشهر

 

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام محمد رضا صالحیان مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان امروز در مراسمی که به مناسبت سومین سالگرد برگزاری نماز جمعه یزدانشهر در مصلای نماز جمعه یزدانشهر برگزار شد با اشاره به سابقه طولانی تاسیس نماز جمعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سه ساله شدن نماز جمعه یزدانشهر را تبریک گفت.

سند نماز جمعه

ایشان با بیان این نکته که سند نماز جمعه قرآن کریم و سیره پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم است، گفت: در این فریضه الهی یادگیری در کنار عبادت است و رشد فکری و معنوی در کنار همدیگر قرار دارد.

وی با بیان مسئولیت‌های امام جمعه اظهار کرد: امام جمعه باید مردمی باشد و از مردم باشد با تمام اقشار مختلف مردم فرهیختگان و غیره نشست و برخاست داشته باشد، اقشار و ارگان‌ها و سلایق مختلف را هماهنگ کند. نشر فرهنگ دینی و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله وظایف امام جمعه است.

کارنامه حاج آقا صفری

حجت الاسلام صالحیان با اشاره به فعالیت‌های حجت الاسلام صفری امام جمعه یزدانشهر در ادامه افزود: وقتی کارنامه حجت الاسلام صفری را مورد بررسی قرار می‌دهیم، دیده می‌شود در شاخه‌های مختلف ورود پیدا کرده و به قدر وسع خود فعالیت داشته است. کارنامه حاج آقا صفری مورد قبول است و باید از ایشان که خود و خانواده خود را وقف یزدانشهر کرده است تشکر کرد.

ایشان ضمن تشکر از ستاد نماز جمعه یزدانشهر افزود: خسته نباشید جانانه به اعضای ستاد نمازجمعه یزدانشهر عرض می‌کنیم که برای بهتر اجرا شدن نماز جمعه همه تلاش خود را به کار می گیرند.

سهم مردم

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان سهم مردم در اجرای این فریضه الهی را آمادگی بیشتر برای حضور در نماز جمعه، واجب دانستن شرکت در نماز جمعه و شرکت به همراه زینت‌ها در نماز جمعه دانست و گفت: در نماز جمعه به همراه زینت‌های خود وارد شوید زینت‌های شما فرزندان، همسر، نوه و نتیجه‌های شما هستند.

وی در ادامه بیان کرد مسئولان باید بدانند که مواضع محکم آن‌ها در برابر دشمنان به پشتوانه مردمی است که توسط نمازجمعه بصیرت افزایی می‌شوند و حضور خود را با شرکت در نماز جمعه به جامعه جهانی و دشمنان ثابت می‌کنند.

یزدانشهر در ۵ کیلومتری غرب نجف آباد قرار دارد.

انتهای پیام/۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + نوزده =