تکمیل طبقه اول مسجد روستای کمرون

با کمک شما انشا الله در سالگرد شهادت شهیدان کاظمی و حججی طبقه اول مسجد روستای کمرون را تکمیل و انشا الله در ایام محرم و صفر به بهره برداری برسد.

0

تکمیل طبقه اول مسجد روستای کمرون

به گزارش نجف آباد نگار جهادگران موسسه شهید کاظمی در نظر دارند در سالگرد شهادت شهیدان کاظمی و حججی طبقه اول مسجد روستای کمرون را تکمیل و انشا الله در ایام محرم و صفر به بهره برداری برسد.

 

در صورت امکان از طریق آی دی تلگرام زیر , و یا شماره تلفن ۰۲۵۳۷۸۴۰۸۴۴ در این امر خیر مشارکت نمایید.

تکمیل طبقه اول مسجد روستای کمرون
تکمیل طبقه اول مسجد روستای کمرون

به فضل خداوند متعال و به یاد شهدای مدافع حرم و شهید حججی وشهید کاظمی فاز اول ساخت مسجد حضرت ابوالفضل(ع)در منطقه پشت کوه فریدونشهر روستای کمرون به اتمام رسید.
فاز اول شامل خاکبرداری، اجراء فنداسیون و بتن ریزی آن بود که بحمدالله با موفقیت تمام شد.

فاز دوم ساخت مسجد از یکشنبه ۱۴ آبان ۹۶ شروع شد که شامل اجراء ستون هاو دیوار کشی آن به همراه زدن سقف اول مسجد می باشد.

پیشتر از خیرینی که در ساخت مسجد کمک کردن کمال تشکر را داریم.
در پایان جهادگرانی که تمایل دارند در فاز دوم ساخت مسجد کمک کنند و همراه گروه جهادی شهید کاظمی به منطقه اعزام شوند به آیدی زیر مراجعه نمایند .

راه شهید عزیز، شهید حججی ادامه دارد‌‌‌‌‌…

شهریور ۹۶،طبق روال هر ساله  موسسه شهید کاظمی تصمیم به برگزاری اردوی جهادی و ساخت مسجد در منطقه پشت کوه فریدونشهر، روستای کمرون می گیرد. اردویی که شهید حججی نیز قرار بود همانند اردوهای جهادی قبلی در آن حضور داشته باشد‌؛ اما به جمع شهدا پیوست و به دلیل برخی از مشکلات، این اردو به تعویق افتاد.
به فضل خداوند متعال و به یاد شهدای مدافع حرم و شهید حججی، علی رغم مشکلات متعدد در آستانه اربعین حسینی و چهلمین روز شهادت این شهید، ساخت این مسجد در روستای کمرون آغاز و مراحل خاکبرداری، اجرای فنداسیون و  ستون ها با موفقیت سپری شد.
این مسجد دارای ۳۰۷متر زیربنا و ۶۱۵متر ساخت در دوطبقه می باشد ودارای  فضاهای مسجد و شبستان، پایگاه بسیج، خانه ی عالم، آبدارخانه، سالن اجتماعات و سرویس بهداشتی می باشد.
گروه جهادی موسسه شهید کاظمی در نظر دارد در صورت تامین بودجه مورد نیاز درسالگرد شهادت شهید حججی نسبت به احداث سقف اول و تعمیر طبقه اول اقدام و ان شالله در ایام محرم و صفر این مسجد را آماده بهره برداری نماید.

امسال محسن نیست وگرنه حتما مثل سالهای گذشته میگفت اگر هیچ کسی هم نیاید و هیچ مسئولی به ما بودجه نرساند، من خودم تنها با دست خالی خواهم رفت. امسال شاید محسن حججی بیشترازینکه دل نگران مراسم و حواشی شهادتش و … باشد دل آشوب کارهای روی زمین مانده جهادی است. نگران روزهایی که میگذرد و هوایی که سردتر می شود ومسجدی که در مراحل ابتدایی ساختش باقی مانده و همرزمان جهادگرش که در تلاش جذب کمک برای ساخت مسجدند و از همه مهمتر نگران مردم روستایی که یک سال دیگر هم بدون مسجد می مانند.

تکمیل طبقه اول مسجد روستای کمرون
تکمیل طبقه اول مسجد روستای کمرون

امروزاگرکسی به راه و رسم محسن حججی دل بسته است و میخواهد که در این جریان عظیمی که براه انداخته است سهمی داشته باشد، آستین بالا بزند که وقت جهاد فرا رسیده است . هم اکنون گروه جهادی موسسه شهید کاظمی در حال انجام امور مقدماتی ساخت مسجد در روستای کمرون با زیر بنای۳۰۷ مترمربع هستند و شدیدا به منابع مالی و مصالح ساختمانی جهت ساخت احتیاج دارند. هر ایرانی می تواند با پرداخت حداقلی در طرح یک خشت در بهشت شرکت نماید و به نیابت از شهید محسن حججی در ساخت مسجد سهیم باشد.

شماره کارت :      ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۷۴۱۲
شماره حساب       ۴۷۰۳۳۴۱۸۸۵
شبا      ۰۱۲۰  ۰۲۰۰  ۰۰۰۰  ۴۷۰۳  ۳۴۱۸  ۸۵     ۱۱IR
شماره پیامک موسسه  ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱

به نقل از وب سایت موسسه شهید کاظمی shkazemi . ir

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.