اجرای طرح پیوند آسمانی در قالب خرید جهیزیه

اجرای طرح پیوند آسمانی در قالب خرید جهیزیه مقارن با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) در شاهین شهر اجرا شد.

0

اجرای طرح پیوند آسمانی در قالب خرید جهیزیه در شاهین شهر

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه اصفهان در خصوص پیوند آسمانی در شاهین شهر ، تهیه کمک‌ هزینه ازدواج آسان در راستای اجرای نیات واقفان به‌منظور تشریک مساعی و بهره‌وری بهینه از ظرفیت سایر نهادها، دستگاه‌ها و مؤسسات خیریه دوازده مقارن با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) در شاهین شهر اجرا شد .

مهدی قربانی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین شهر گفت: همزمان با سالروز از دواج حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه (س) طرح پیوندآسمانی با هدف اهدای جهیزیه رایگان و کمک هزینه ازدواج در شهرستان شاهین شهر برگزار شد.

مهدی قربانی با اشاره به اجرای طرح پیوند آسمانی گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر عمل امینانه به نیات واقفان خیراندیش و در راستای رسالت های خطیر، سازمان اوقاف و امور خیریه در نظارت و صیانت از نحوه اجرای صحیح و امینانه نیات واقفین خیر اندیش ، اقدام به ابلاغ طرحی با عنوان «پیوند آسمانی» نموده است.

وی هدف از ابلاغ این طرح توسط سازمان اوقاف و امور خیریه را اجرای رویه ای واحد در اجرای نیات مرتبط با مسئله ازدواج دانست و افزود: اجرای این طرح باعث اجرای رویه ای واحد در عمل به نیات مرتبط با ازدواج شده و از اعمال سلیقه های شخصی و پراکندگی جلوگیری می کند.

 

پیوند آسمانی در شاهین شهر

قربانی در ادامه خاطر نشان کرد: برگزاری طرح پیوند آسمانی در این شهرستان با اجرای نیت موقوفه حسینیه مسجد امام حسین (ع) شاهین شهر جهت زوج های جوان برای تامین یک وسیله از جهیزیه ، جهت ۱۶ زوج اجرا گردید.

ایشان در ادامه اشاره داشت که حدود ۶۰ملیون ریال برای این امر اختصاص داده شده است
موقوفه حسینیه مسجد امام حسین (ع) شاهین شهر با نیت ازدواج جوانان ،بیماری خاص و هزینه های جاری حسینیه وقف گردیده است.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =