حجت الاسلام احمدی: تقوا و گناه نکردن کلید حل مشکلات است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه نجف آباد در مراسم تکریم و معارفه رابط نمایندگی ولی فقیه در حوزه بسیج دانش آموزی امام جواد علیه السلام نجف آباد گفت: تقوا و گناه نکردن کلید حل مشکلات است.

0

تقوا و گناه نکردن کلید حل مشکلات است

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری بسیج  حجت الاسلام اکبر احمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه نجف آباد در مراسم تکریم و معارفه رابط نمایندگی ولی فقیه در حوزه بسیج دانش آموزی امام جواد علیه السلام نجف آباد گفت: دین اسلام برای اینکه زودتر به هدف برسیم راهکارهایی قرار داده است، یکی از این راهکارها احترام به والدین است.

وی ادامه داد: نماز اول وقت و نافله های مستحبی یکی دیگر از راه های زودتر به هدف رسیدن است؛ دانش آموزان عزیز سعی کنید نافله نماز صبح را بخوانید.
احمدی گفت: تقوا و گناه نکردن و نه گفتن به گناه یکی دیگر از راه هایی است که انسان را زود به مقصد می رساند لذا تمام تلاش خود را بکنید تا گناه نکنید؛ به عنوان مثال در فضای مجازی به گناه نه بگویید و تقوا داشته باشید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه نجف آباد تأکید کرد: بسیج دانش آموزی می تواند با ارائه مطالب دینی و اخلاقی به قلب جوانان آینده آنان را تضمین نماید.

حجت الاسلام اکبر احمدی گفت: دین اسلام برای زود به هدف رسیدن انسان راهکارهایی قرار داده است، یکی از این راهکارها احترام به والدین است.
در پایان این جلسه از زحمات آقای رحیمی تشکر و حجت الاسلام قربعلی به عنوان رابط نمایندگی ولی فقیه در حوزه بسیج دانش آموزی امام جواد علیه السلام نجف آباد منصوب گردید.

حجت الاسلام احمدی تقوا و گناه نکردن کلید حل مشکلات است
حجت الاسلام احمدی تقوا و گناه نکردن کلید حل مشکلات است

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.