به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید حججی در نجف آباد + تصاویر

همایش جوانان انقلابی به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید حججی در سالن شهروند نجف آباد برگزار شد.

0

همایش جوانان انقلابی

به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید حججی در نجف آباد + تصاویر

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری بسیج؛ حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه عضو نخبگان سازمان تبلیغات اسلامی مشهد شامگاه سه شنبه در همایش جوانان انقلابی که به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید حججی در سالن شهروند نجف آباد برگزار گردید؛ گفت: یکی از ویژگی های جوانان انقلابی حفظ حرمت ها است، شهید محسن حججی یک نمونه موفق جوانان انقلابی است که در پرتو حفظ حرمت پدر و مادر به رشد و بالندگی معنوی دست یافت.

وی افزود: یکی از دست نوشته های شهید حججی بیانگر این واقعیت است که وی بوسیدن دست پدر و مادر را راهی برای خشنودی امام زمان(عج) می دانست.

ایزدخواه رعایت اخلاق را یکی دیگر از ویژگی های جوانان انقلابی دانست و گفت: اخلاق فلسفۀ بعثت انبیاء بوده و اخلاق یعنی هماهنگی بین عقل، دل، دین و عمل و یکی از چیزهایی که اخلاق را به وجود می آورد حفظ حرمت هاست.

افسر جنگ نرم کسی است …

عضو نخبگان سازمان تبلیغات اسلامی مشهد با اشاره به توصیه مقام عظمای ولایت که فرمودند “هر یک از شما باید افسر جنگ نرم باشید”؛ گفت: افسر جنگ نرم کسی است که روزانه پاسخ حداقل دو شبهه را بدهد.

وی ادامه داد: امروز دشمنان صراحتاً اعلام نموده اند که برای نابودی جمهوری اسلامی نیاز به اقدام نظامی نیست بلکه باید دو هدف را دنبال کرد یکی شکستن باورها و دیگری شکستن بنیاد خانواده.

ایزدخواه در پایان تأکید کرد: جوانان انقلابی باید با هوشیاری و حساسیت تمام با این دسیسه دشمن مواجه شوند و با حفظ حرمت ها و رعایت اخلاق، دشمنان را در رسیدن به هدف شومشان ناکام نمایند.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.