نشست خبری ابوالفضل ابوترابی با اصحاب رسانه نجف آباد برگزار شد

امروز نشست خبری نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، با حضور اصحاب رسانه این شهرستان در ساختمان خانه ملت نجف آباد برگزار شد.

1

نشست خبری ابوالفضل ابوترابی با اصحاب رسانه برگزار شد

به گزارش نجف آباد نگار صبح امروز ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ نشست خبری ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با حضور اصحاب رسانه این شهرستان در ساختمان خانه ملت نجف آباد برگزار شد. در این نشست ابوترابی علاوه بر تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه نجف آباد به تبیین دستاوردهای حوزه نمایندگی خود پرداخته و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

استان گلساران

ایشان در خصوص تشکیل استان جدیدی به نام استان گلساران بیان کرد: من موافق تشکیل این استان متشکل از دلیجان، گلپایگان، نطنز، میمه(شهرستان میمه)، کاشان، آران و بیدگل هستم. این طرح با کسب ۱۸ رای از ۲۱ رای کمیته مربوطه در نوبت مطرح شدن در صحن علنی مجلس است.
وی در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در بروکراسی اداری اظهار کرد: با کوچک تر شدن استان اصفهان علاوه بر رفع مشکلات اختصاص بودجه، بسیاری از مشکلات بروکراسی اداری برطرف می شود.

نشست خبری ابوالفضل ابوترابی با اصحاب رسانه نجف آباد
نشست خبری ابوالفضل ابوترابی با اصحاب رسانه نجف آباد

اقدامات بخش مهردشت

ابوترابی به اقدامات صورت گرفته در بخش مهردشت گفت: طرح آبرسانی به دو روستای این بخش انجام گرفته است و ۲/۵ میلیارد بودجه برای آبرسانی به سایر روستاها در نظر گرفته شده است. همچنین دو کلنگ زنی مهم ساختمان بنیاد مسکن و ساختمان ثبت اسناد و املاک در این بخش صورت گرفته است که ببنیاد مسکن این بخش در هفته دولت افتتاح می شود. اختصاص اعتبار برای  فاضلاب دهق و علویجه و ایجاد جاده دهق به میمه (روستای ازان) از دیگر پروژه های این بخش می باشد که در حال پیگیری است.

اقدامات شهرستان نجف آباد

نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در پی انتقال کمربندی شمال شهر نجف آباد به پشت کوه های شمال شهر نجف آباد زیرگذرهای شهرک های صنعتی کاوه و منتظریه ایجاد خواهد شد.

ایشان از ایجاد ۶ مدرسه در سطح شهرستان با مشارکت بنیاد برکت و نوسازی اصفهان خبر داد و در خصوص پروژه بیمارستان زیتون بیان کرد: پروانه مرکز جامع درمان سرطان شهرستان صادر شده است و پس از تشکیل هیأت امنا، به زودی با مشارکت دولت و خیرین، کلنگ زنی می شود.

وی با اشاره به پیگیری و حل و فصل شدن مشکلات مرتبط با اسناد زمین های فیروزآباد، گلدشت، یزدانشهر و فولادشهر در خصوص زمین های معروف به عمران فولادشهر گفت: ۹۸۰ هکتار از این زمین ها به راه و شهرسازی نجف آباد انتقال پیدا کرد که ۷۴۱ هکتار آن در سال های قبل به مردم واگذار شده است.

نشست خبری ابوالفضل ابوترابی با اصحاب رسانه نجف آباد
نشست خبری ابوالفضل ابوترابی با اصحاب رسانه نجف آباد

انتهای پیام/ ۱۳۷

کد خبر : 6203 ساعت خبر : ۴:۴۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=6203

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. نطنزی می گوید

    ما مردم نطنز مخالف انتزاع از اصفهان هستیم