خطبه های نماز عید قربان در مسجد جامع نجف آباد

حجت‌الاسلام ایوبی در خطبه های نماز عید قربان در مسجد جامع نجف‌آباد گفت: هیچ‌کس قادر نیست حتی با بزرگ‌ترین ابررایانه‌ها و شمارشگرها این‌همه لطف و نعمتی که خدا به بندگانش ارزانی داشته را بشمارد.

0

خطبه های نماز عید قربان در مسجد جامع نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزای «حوزه»، حجت‌الاسلام ایوبی در خطبه های نماز عید قربان در مسجد جامع نجف‌آباد اظهار داشت: در طول تاریخ اسلام، اهل‌بیت علیهم السلام دشمنانی داشتند که چشم دیدنشان را نداشتند، برای همین خدای سبحان پیروان دین را دعوت می‌کند در اجتماع بزرگ حج و مخصوصاً در روز باشکوه عرفه گرد هم جمع شوند و عظمت این روز را این‌چنین به نمایش بگذارند و فردای آن روز به سمت دور کردن شیطان هجوم ببرند؛ آنچه موجب تعلق به دنیا می‌شود باید به‌پای خدای سبحان و راه قران قربانی کنند.

مدیر حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر(عج) نجف‌آباد افزود: در دعای عرفه سیدالشهدا می‌فرماید کدام‌یک از نعمت‌های خدای سبحان را می‌توانم لیست کنم، هیچ‌کس قادر نیست حتی با بزرگ‌ترین ابررایانه‌ها و شمارشگرها این‌همه لطف و نعمتی که خدا به بندگانش ارزانی داشته را بشمارد.

حجت‌الاسلام حیدر علی ایوبی گفت: خیلی خداوند را شاکر هستیم برای نعمت انقلاب، نعمت این‌همه ایثار و اخلاص که به ملت ما عطا کرده است، ناهنجاری‌هایی در جامعه هست اما ملت، درصحنه اخلاص حضور پیدا می‌کند و نمی‌گذارد جبهه دشمن به اهدافش برسد و پیروز شود.

امام‌جمعه موقت نجف‌آباد عنوان کرد: عید سعید قربان یکی از ارزشمندترین اعیاد مسلمانان و یادآور مناسک حج و حضرت ابراهیم است، اسلام به اجتماعات تأکید دارد این‌که تأکید بر شرکت در نماز جماعت شده و از همه مهم‌تر حضور در اجتماعی بزرگ به نام حج، موجب دلگرمی و قوت قلب خود انسان و دلهره و رعب دشمنانش می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.