شرکت ۹۵۰ نفر در چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم

رئیس بنیاد مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران گفت: قریب به ۵۴۰ نفر در بخش برادران و ۴۱۰ نفر در بخش خواهران در بخش ضبط استودیویی و مقدماتی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم شرکت کرده‌اند.

0

شرکت ۹۵۰ نفر در چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین علی مقنی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با عنوان برنامه تلویزیونی ایستگاه چهل و دوم که در مرکز فرهنگی آستان مقدس شاه سید علی برگزار شد، اظهار داشت: بنیاد مسابقات قرآن از مهرماه سال ۹۷، توسط نماینده ولی‌فقیه و رئیس وقت سازمان اوقاف و امور خیریه تأسیس و حکم آن ابلاغ شد.

رئیس بنیاد مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه این بنیاد ذیل سند راهبردی مسابقات قرآن کریم تأسیس‌شده است، افزود: در این نظام جامع و در این سند راهبردی تصمیم به تشکیل مسابقات قرآنی گرفته شد که از مرحله شهرستانی تا مسابقات بین‌المللی را شامل می‌شود و در حال حاضر مرحله کشوری این مسابقات را پیش رو داریم.وی با بیان اهداف بنیاد مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه‌ریزی و انجام اقداماتی در این بنیاد مدنظر هست که ازجمله آن‌ها می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزش و ارتقاء برای عوامل برگزاری مسابقات، رصد مسابقات کشور و سطح‌بندی آن‌ها اشاره کرد.

مقنی با اشاره به تغییر شیوه برگزاری این مسابقات از سال گذشته ابراز کرد: مرحله کشوری این مسابقات به‌صورت ضبط استودیویی است و در مرحله دوم فینالیست‌ها هستند که با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که در اصفهان برگزار خواهد شد.

رئیس بنیاد مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: قریب به ۵۴۰ نفر در بخش برادران و ۴۱۰ نفر در بخش خواهران در بخش ضبط استودیویی و مقدماتی مسابقات شرکت کرده‌اند.

چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم
چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم

انتهای پیام/ ۱۳۷

کد خبر : 6260 ساعت خبر : ۸:۳۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6260

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 8 =