همایش بصیرت عاشورایی کارکنان سپاه ناحیه نجف آباد برگزار شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد در این همایش گفت: اساس سپاه و جوهره سپاه معنویت و ولایت پذیری است؛ اگر سپاه در صحنه داخلی و منطقه ای و عرصه بین المللی خوش درخشیده است به خاطر معنویت و ولایت پذیری است.

0

همایش بصیرت عاشورایی کارکنان سپاه ناحیه نجف آباد برگزار شد

به گزارش نجف آبادنگار از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد سرهنگ صفرپور در همایش بصیرت عاشورایی کارکنان سپاه ناحیه نجف آباد و خانوادهای آنان گفت: بخشی از ساعات خود را برای انس با قرآن و نهج البلاغه قرار بدهید که آثار فراونی برایتان خواهد داشت.
وی ادامه داد: سعی کنید معنویت و تقوای خود را روز به روز بیشتر کنید و در تصمیم گیری ها، رفت و آمدها و همه کارهای خود خدا را در نظر بگیرید.
صفرپور افزود: پایه عبادات ما نماز و نماز جماعت است؛ سعی کنیم به نماز اول وقت و جماعت اهمیت بدهیم و در مساجد محله خود محور باشیم و برای اقامه فرائض الهی تلاش نماییم.

قناعت و اعتقاد به معاد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد قناعت و اعتقاد به معاد را یکی دیگر از شاخصه های پاسداری بیان و گفت: ما باید زندگی خود را بر اساس اعتقاد به معاد تنظیم نماییم و بر پایه این اعتقاد به معاد قناعت داشته باشیم و از اشرافی گری دوری نماییم و بدانیم که انتهای این دنیا آخرت است و باید برای آباد کردن آخرت تلاش نماییم.

صفرپور خاطرنشان کرد: یکی از سرمایه های اجتماعی سپاه ولایت پذیری است؛ امروزه تبیین و نشر گفتمان ولایت و زندگی بر اساس اسلام و ولایت مداری لازم است.

وی ادامه داد: کرامت نفس، شناخت قدر و منزلت خود و عدالت و انصاف در برخورد با خانواده از شاخصه های دیگر پاسداری باید باشد.
صفر پور در پایان گفت: انس با قرآن و نهج البلاغه و تدبر در قرآن و توجه به بصیرت و دنبال کردن گفتمان ولایت ضروری است.

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 6369 ساعت خبر : ۱۰:۴۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6369

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =