برخی واردات کمر تولید داخل را شکسته است

امام‌ جمعه نجف‌آباد گفت: با واردات بی‌حساب راه‌های تولید را بسته و شرایط را برای تولیدکننده بسیار سخت کرده‌اند.

0

برخی واردات کمر تولید داخل را شکسته است

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته نجف‌آباد اظهار کرد: صبر در دین‌داری از ارکان اسلام است، سخت است در راه دین از جان و مال بگذری اما پایان خوبی دارد، این کار کمر سختی را می‌شکند به خاطر همین امر بهترین اخلاق صبور بودن است.

امام‌ جمعه نجف‌آباد افزود: تحمل سختی برای مؤمنین یک امتحان است و محل گرفتن نمره از پروردگار، صبر در مصیبت‌هایی مثل زلزله، سیل و جنگ سخت خواهد بود اما اوج این‌گونه صبرها، موفقیت دولت‌هاست.

وی ابراز داشت: باید با سیدالشهدا زندگی کرده و از او الگو بگیریم، برای امام حسین(ع) عزاداری می‌کنیم، اما چرا بخشی از زندگی امام را الگو قرار نمی‌دهیم.

حسناتی در ادامه گفت: دنیا پیام سیدالشهدا را بازگو می‌کند زیرا نقش عاشورا در جای‌جای دنیا مشهود است، فرزندان حزب‌الله تربیت‌ شده‌اند برای مقابله با دشمن، می‌بینیم که چه قدر داعش، آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی از آن‌ها شهید گرفتند، اگر با اهل باطل کنار بیایند مجبور می‌شوند در شرایط سخت دین را قبول کنند.

امام‌ جمعه نجف‌آباد همچنین عنوان کرد: سربازان فاطمیون، حیدریون و زینبیون فرزندان عاشورا شدند که توانستند در جبهه‌های حق علیه باطل پیروز شوند، چیزی نمانده که آخرین مقاومت ظالمان در دنیا بشکند.

وی افزود: آمریکایی‌ها درمانده‌ شده‌اند، تحلیل‌گرهای خودشان می‌گویند که شکست‌ خورده‌اند، تا جایی که ذلیلانه به کاپیتان کشتی وعده رشوه و پول می‌دهند، اما اسلام نابی که از ایران سرچشمه می‌گیرد یقیناً پیروز است.

برخی واردات کمر تولید داخل را شکسته است
برخی واردات کمر تولید داخل را شکسته است

حسناتی در ادامه گفت: برجامی که با آمریکایی‌ها هماهنگ باشد باعث شکست ما می‌شود، می‌خواهند دست از سر مظلوم‌ها برداریم و مقاومت نکنیم و با ذلت آنچه آن‌ها می‌گویند را بپذیریم.

امام‌ جمعه نجف‌آباد عنوان کرد: گام سوم ارزشمند است اما گام آخر نیست، دنیا بداند ما عقب نمی‌نشینیم و جز بندگی خدا هیچ عبادتی نداریم، ما از کربلا کمک می‌گیریم و دولت‌مردان هم باید اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند، راه‌های تولید را بسته‌اند و شرایط را برای تولیدکننده بسیار سخت کرده‌اند.

وی در پایان بیان کرد: مردم همه دارند ضرر می‌کنند، چرا جلو برخی واردات را نمی‌گیرند، وارداتی که کمر تولید داخلی را شکسته است، مردم شرایط را می‌شناسند و می‌خواهند از تولید داخل استفاده کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۷

کد خبر : 6388 ساعت خبر : ۹:۳۹ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=6388

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.