همایش عاشورائیان ویژه بسیجیان نجف آباد برگزار شد

همایش عاشوراییان عصر امروز با حضور آقای محمد حسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، خانواده شهدا، بسیجیان، مسئولان و فرماندهان شهرستان نجف آباد در سالن شهروند برگزار شد.

0

همایش عاشورائیان ویژه بسیجیان نجف آباد برگزار شد

به گزارش نجف آباد نگار محمدحسین صفار هرندی در این همایش با توصیف وضعیت کشور بیان کرد: برخی از مشکلات امروز ما حاصل برآورد غلط است که آثار خود را در انتخاب ها و گزینش ها نشان می دهد. به عنوان مثال اگر برآورد ما این باشد که کشور دچار بحران است و دستی از بیرون باید مشکلات ما را حل کند، به هر قیمتی حتی به قیمت از دست دادن منافع ملی این کار را می کنیم.

عضو مجلس تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ادامه جنگ توسط صدام و منافقین پس از قبولی قطعنامه توسط ایران، گفت: ما قطعنامه را پذیرفته بودیم و صدام هیچ بهانه‌ای برای رذالت های خود نداشت و برداشت ما این بود که صدام دیگر حمله نمی کند. یک هفته بعد صدام از جنوب و منافقین از غرب وارد کشور ما شدند. ما خیال می کردیم جنگ تمام شده اما جنگی سرنوشت‌ساز بعد از پذیرش قطعنامه آغاز شد و در واقع پایان جنگ تحمیلی پذیرش قطعنامه نبود، بلکه بعد از دفع تجاوز صدام و منافقین پس از پذیرش قطعنامه، جنگ تمام شد.

وی در ادامه تاکید کرد: یک ارزیابی این بود که اگر ما قطعنامه را بپذیریم جنگ تمام می شود و ارزیابی دیگر این بود که تا ضربه شصتی به دشمن نشان ندهیم جنگ تمام نمی شود و با نشان دادن این ضربه شست و سرکوب حمله صدام و منافقین پس از پذیرش قطعنامه در واقع جنگ تمام شد.

همایش عاشورائیان ویژه بسیجیان نجف آباد برگزار شد
همایش عاشورائیان ویژه بسیجیان نجف آباد برگزار شد

تقویت بنیه دفاعی و افزایش قدرت و اقتدار

ایشان در ادامه افزود: هر کسی می‌خواهد جنگ نشود باید طرفدار تقویت بنیه دفاعی باشد چه چیزی باعث شده آمریکا امروز جرئت واکنش در مقابل اقدامات ایران نداشته باشد؟ تقویت بنیه دفاعی و افزایش قدرت و اقتدار سبب این دست آورد شده است.

ایشان با اشاره به بی عرضه‌گی رژیم پهلوی بیان کرد: کشور بحرین تا سال ۱۳۴۹ استان چهاردهم ایران بود، ولی حاکم بی عرضه آن زمان این استان را از ایران جدا کرد، به دلیل اینکه اگر این استان را ندهیم دیگر نمی توانیم شاه باشیم.

مشاور فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: بخش قابل توجه از مواردی که چشم ما به واردات آن از خارج کشور بود الان داخل ایران در حال تولید و یا مهیا شدن فرایند تولید است. دو هزار قطعه ای که به ایران وارد می شد، برای تولید توسط صنعتگران داخلی واگذار شده و قراردادهای آن بسته شده است.

صفار هرندی با اشاره به دیدار تعدادی از بسیجیان فعال در شرکت های دانش بنیان با مقام معظم رهبری در خصوص تکیه بر توان تولید داخل، بیان کرد: یکی از این افراد که در زمینه پتروشیمی فعالیت می کرد به مقام معظم رهبری گفت: هیچ چیزی نیست که دولت در زمینه تخصص ما از ما بخواهد تولید کنیم و ما بگوییم نمی‌توانیم.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 16 =