دادستان جدید نجف‌آباد معارفه شد

دادستان اصفهان گفت: مردم از شعار دادن خسته شدند، اگر هرکسی وظیفه خودش را درست انجام دهد باعث کم شدن ورودی به دستگاه قضایی خواهد شد.

0

دادستان جدید نجف‌آباد معارفه شد

 

به گزارش نجف آباد نگار از فارس، علی اصفهانی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه دادستان نجف‌آباد ابراز داشت: رویکرد قوه قضاییه در جهت پیگیری حقوق عامه و مبارزه با فساد بوده است، اگر همکاری سایر دستگاه‌ها نباشد قوه قضاییه نمی‌تواند اهداف خود را پیش ببرد.

دادستان اصفهان افزود: اکنون بالاترین اولویت برای دستگاه قضایی مبارزه با فساد اقتصادی است؛ نمی‌خواهیم مدیری ترس از انجام‌وظیفه داشته باشد و دستگاه قضایی حمایت می‌کند از همه‌کسانی که به مردم خدمت می‌کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: مردم از شعار دادن خسته شدند، اگر هرکسی وظیفه خودش را درست انجام دهد باعث کم شدن ورودی به دستگاه قضایی خواهد شد، اگر رویکرد پیشگیرانه داشته باشیم، قضات می‌توانند به مسائل اصلی برسند.

سیدحسین حسینی رئیس دادگستری نجف‌آباد نیز در این مراسم ضمن مهم خواندن دستگاه قضایی ابراز داشت: اهمیت دستگاه قضا و به‌ ویژه قضات دستور خود را از مقام ولایت دریافت می‌کنند، هر آنچه کم‌کاری در کشور باشد مرجع رفع‌ورجوع آن دستگاه قضاست.

دادستان جدید نجف‌آباد معارفه شد
دادستان جدید نجف‌آباد معارفه شد

انجام درست وظایف محوله

وی تصریح کرد: انجام درست وظایف محوله در دستگاه‌های اجرایی نقش بسزایی در کمتر شدن کار دادگستری خواهد بود.

رئیس دادگستری نجف‌آباد بیان داشت: حساسیت و حجم کاری که در دستگاه قضایی انجام می‌شود در هیچ ارگانی وجود ندارد، لذا کسانی که در این سیستم تلاش و خدمتی کنند ایثارگران این عرصه هستند.

وی افزود: هر چه کم‌کاری از سوی اداره‌ای رخ دهد دادستان موظف است ورود پیدا کند زیرا دادستان شمشیر به دست دستگاه عدالت است و با رعایت مقررات حق را مطالبه می‌کند

مراسم تودیع محمدرضا توکلی دادستان سابق و معارفه علی زارع به عنوان دادستان عمومی و انقلاب نجف‌آباد امروز با حضور دادستان اصفهان، امام‌جمعه، نماینده مردم در مجلس، فرماندار، شهردار و مدیران ادارات مختلف نجف‌آباد در سالن موسسه فرهنگی بنیاد آیت‌الله خامنه‌ای این شهرستان برگزار شد. گفتنی است علی زارع پیش‌ازاین عهده‌دار ریاست شعبه کیفری دادگستری شهرستان نجف‌آباد بود.

 

انتهای پیام/ ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.