اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در نجف آباد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی هندسه قدرت را از میل به سمت تفکرات مادی و لیبرالیستی به سمت اسلام ناب تغییر داده است.

0

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد

 

اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در نجف آباد

 

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی سپاه ناحیه نجف آباد؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد سرهنگ حجت الله صفرپور ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با هدایت و رهبری ممتاز خورشید فروزان انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و دستاوردهای عظیم دوران دفاع مقدس، همچون تولد تفکر بسیجی به عنوان ایدئولوژی کارآمد دفاع مقدس، ایجاد اعتماد به نفس در مردم و مسئولان، ظهور و بروز خلاقیت و ابتکار و بن بست شکنی، تحول در صنایع دفاعی کشور، کسب انواع تجارب سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی، دشمن شناسی، تولید استراتژی نوین دفاعی، تمرین صبر استراتژیک، نترسیدن و نهراسیدن از دشمن و.. در جایگاه و موقعیتی عالی، جدید و سرنوشت ساز قرار گرفته و موازنه و هندسه قدرت را از میل به سمت تفکرات مادی و لیبرالیستی به سمت اسلام ناب تغییر داده است.

اجرای 100 عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در نجف آباد
اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در نجف آباد

سرهنگ صفرپور ادامه داد: بحمد الله نظام جمهوری اسلامی مساحت سلطه کفار را در منطقه و فرامنطقه محدودتر کرده است و نسیم عطرآگین تفکر انقلابی امام در حال ساطع شدن و فراگیر شدن است، مرزهای جهاد در حال گسترده شدن است، شاهد پیروزی های چشمگیر جریان های اسلامی و جبهه مقاومت در منطقه و سطح بین المللی هستیم.

ما پیروز هستیم

وی در رابطه با برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد با شعار محوری این هفته؛ “ما پیروز هستیم” برنامه های خود را با هدف تبیین و ترویج دستاوردهای دفاع مقدس در سطوح معاونت ها، حوزه های مقاومت، کانون های تخصصی قشری و پایگاه های مقاومت و واحدهای بسیج دانش آموزی و دانشجویی در قالب ۱۰۰ عنوان، ۲۲ موضوع در ۴۸۵ رده مقاومت بسیج از ۳۱شهریورماه تا ۷مهرماه اجرا خواهد کرد.

صفرپور افزود: برنامه در مسیر جاودانگی با هدف تبیین مصائب مترتب ائمه معصومین؛ حضرت علی، حضرت فاطمه، امام حسین علیهم السلام و یاران و اصحاب با وفایش و نمایش گوشه ای از جانفشانی های دفاع مقدس و مدافعان حرم را از تاریخ ۱تا۴مهرماه در ورزشگاه کارگری با همکاری شهرداری و سایر دستگاه های اداری و نظامی شهرستان اجرا خواهد کرد.

اجرای 100 عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در نجف آباد
اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در نجف آباد

برنامه غبار روبی گلزار شهدا

ایشان ادامه داد: برنامه غبار روبی گلزار شهدا رأس ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۴مهرماه در تمامی گلزارهای شهدای شهرستان انجام خواهد شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت: دعوت و تجلیل از رزمندگان شهرستان در برنامه اجتماع بزرگ رزمندگان با همکاری لشگر۸ همیشه پیروز نجف اشرف و ستاد گنگره شهدا و سایر دستگاه ها برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: سرکشی از خانواده شهدا، اعزام راوی به مدارس، مساجد، دانشگاه ها، ادارات، برگزاری شب های خاطره، برگزاری یادواره شهدا در سطح پایگاه ها از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس خواهد بود.

برپایی نمایشگاه های مذهبی

صفرپور گفت: حضور بسیجیان و حلقه های صالحین در نمازهای جمعه و حضور بسیجیان عزیز در دعای ندبه، برپایی نمایشگاه های مذهبی و عکس دفاع مقدس و برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و پیاده روی خانوادگی نیز از دیگر برنامه ها خواهد بود.

وی تاکید کرد: تجلیل از سربازان نمونه، برگزاری همایش زنان طلایه دار مقاومت بهره برداری و افتتاح ۲۹ خانه مرمت شده و یک باب خانه احداثی در منطقه مهردشت و مرمت ۱۵ خانه دیگر در نقاط دیگری از شهرستان انجام خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت: تهیه لوازم جهیزیه و تهیه سبدهای غذایی برای خانواده های بی بضاعت و افتتاح ۸۰ حساب قرض الحسنه نیز از برنامه هایی است که بسیج سازندگی اجرا خواهد کرد.

اجرای 100 عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در نجف آباد
اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در نجف آباد

آثارهنری بسیجیان

ایشان در ادامه افزود: ایستگاه و فروشگاه محصولات خانگی، آثارهنری بسیجیان، ایستگاه سلامت در قالب معاینه دهان و دندان، تست فشارخون نیز از مهم ترین برنامه هایی است که در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت: برگزاری رزمایش شباب و فضای مجازی و سرکش از خانواده جانبازان سرافراز و حضور در آسایشگاه جانبازان نیز از برنامه های این هفته به شمار می آید. رژه موتوری و خودرویی نیز در سطح حوزه های مقاومت بسیج برادر اجرا می شود.

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 6435 ساعت خبر : ۶:۳۶ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=6435

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.