صبحگاه مشترک نیروهای مسلح نجف آباد برگزار شد + تصاویر

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور بسیجیان، نیروهای لشگری و کشوری نجف آباد به مناسبت هفته دفاع مقدس امروز برگزار شد.

0

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح نجف آباد برگزار شد + تصاویر

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری حوزه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور بسیجیان، نیروهای لشگری و کشوری، فرمانده لشگر۸ نجف اشرف، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، شهردار، فرماندار و رییس دادگستری نجف‌آباد امروز ۶ مهرماه ۱۳۹۸ به میزبانی ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی امام جمعه نجف‌آباد در این مراسم گفت: انبیایی در تاریخ بودند که انسان های مومن در کنار آنها ایستادند و آن انسان های مومن سست نشدند، در مقابل توطئه ها کمر خم نکردند و انبیاء را با مقاومت خود یاری کردند تا محبوب خدا شدند.

دو بال امدادهای غیبی و یاری مومنین

ایشان با اشاره به دو بال امدادهای غیبی و یاری مومنین بیان کرد: همه کارها دست خود خداست و خداوند با یک عنایت می‌تواند همه ظالمان را در یک لحظه نابود کند. اما خداوند بنای این کار را ندارد اگر قرار بود این کار را بکند برای سیدالشهدا می‌کرد.

حجت الاسلام حسناتی در ادامه افزود: خداوند به پیامبر می‌فرماید؛ من امدادهای غیبی را به کمک تو می‌فرستم اما یک بال دیگر این پرنده، مردم و مجموعه مومنین هستند. خداوند می‌فرماید من با دو چیز تو را پیروز کردم امدادهای غیبی و یاری مومنین و مسلمانان.

جامعه را در مقابل سختی ها امتحان کند

وی در ادامه تاکید کرد: بنای خدا این است که جامعه را در مقابل سختی ها امتحان کند و به جامعه درجات دهد.

امام جمعه نجف آباد بیان کرد: در همه جای تاریخ و قرآن داستان حق و باطل و اهل حق و اهل باطل بیان شده است و مدام به ما یادآوری می‌شود که تک تک خوب شدن هنر نیست اینکه بگوییم در خانواده و در زندگی شخصی خوب آدمی هستم و نسبت به جامعه هیچ تعهدی ندارم این نشانه مسلمانی نیست، مهم این است که حسین علیه السلام را یاری کنیم، تا آخر در رکاب او باشیم، شهید شویم و اگر شهید نشدیم امام سجاد و زینب کبرا سلام الله علیهما را یاری کنیم و با این کاروان حرکت کنیم، ما اگر شهید نشدیم قرار است راه شهدا را ادامه دهیم.

جنگ بی رحمانه بین المللی

حجت السلام حسناتی در ادامه گفت: ما در یک جنگ بی رحمانه بین المللی هستیم که همه با همه امکانات علیه ما بسیج شدند. شاید تعداد و امکانات ما نسبت به همه دنیا کم باشد، اما خدای سبحان وعده داده است: “كَمْ مِنْ فِئَةٍ قَلِيلَةٍ غَلَبَتْ فِئَةً كَثِيرَةً بِإِذْنِ اللَّهِ” و به اذن خداوند در طول تاریخ این گروه‌های کم بر حق پیروز شدند و به لطف خدا ان شاءالله که امدادهای الهی ادامه دارد.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.