تولد تفکر بسیجی یکی از مهم ترین دستاوردهای دفاع مقدس است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت: فراموش نکنیم که چه خون هایی داده شد تا ما بتوانیم امروز این صبحگاه مشترک را با امنیت کامل برگزار کنیم و اینکه نسل جوان ما نسبت به فرهنگ دفاع مقدس و فرهنگ تفکر بسیجی آشنا شود.

0

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد

تولد تفکر بسیجی یکی از مهم ترین دستاوردهای دفاع مقدس است

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت هفته دفاع مقدس و به میزبانی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد برگزار گردید گفت: یکی از مهم ترین دستاوردهای دوران دفاع مقدس تولد تفکر بسیجی بوده است که برگرفته از نهضت عاشورا است.

گنجینه ها و جوهره دفاع مقدس

وی ادامه داد: در صحنه های مختلف اگر اخلاص داشته باشیم، توکل داشته باشیم، توسل داشته باشیم، شجاعت داشته باشیم و نگاه نترسیدن و نهراسیدن از دشمن داشته باشیم؛ این ها گنجینه ها و جوهره دفاع مقدس است.
صفرپور افزود: در برابر هر تهدیدی و در هر سطحی و درهر جغرافیایی از جهان اسلام امروز این آمادگی در رزمندگان نظام جمهوری ایران وجود دارد که بتوانند مقابله بکنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت: پیام این صبحگاه مشترک این است که به دشمنان بگوییم به مدد مدیریت عالی مقام معظم رهبری و حضور بسیجیان عزیز و آمادگی ممتازی که در نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد امروز خواب از دشمن گرفته ایم و آماده هستیم و هیچ تهدیدی نمی تواند به نقطه ای از جغرافیای جمهوری اسلامی آسیبی بزند.

وی خاطر نشان کرد: هر اقدامی که دشمن در فکر داشته باشد ما به حمد الله در حوزه های مختلف دفاعی از آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستیم و بسیجیان عزیز امروز این پیام را می دهند که ما تا آخرین قطره خون خود در مقابل تهدیدات دشمن و دفاع از جمهوری اسلامی آماده جانفشانی هستیم.

مواظب اعتقاد مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن خود باشیم

در ادامه این مراسم سرهنگ رشید زاده فرمانده لشگر۸ نجف اشرف گفت: مواظب اعتقاد مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن خود باشیم و در صدد خودسازی و تقویت این روحیه باشیم؛ امروز دشمن متوجه شده است که ما قدرت و اراده جنگیدن با او را داریم و حضرت امام فرمود که فروپاشی استعمار غرب را خواهید دید.

مهم ترین دستاوردهای دفاع مقدس
مهم ترین دستاوردهای دفاع مقدس

انتهای پیام / ۱۳۷

 

کد خبر : 6495 ساعت خبر : ۸:۰۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6495

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 1 =