موکب عشاق الحسین حاجی آباد + تصاویر

موکب عشاق الحسین حاجی آباد آماده پذیرایی از عاشقان و زائران اربعین است.

0

موکب عشاق الحسین حاجی آباد + تصاویر

به گزارش نجف آباد نگار موکب عشاق الحسین حاجی آباد از سال ۱۳۹۶ با هدف خدمت گزاری به زائران ابا عبدالله الحسین توسط هئیت آل محمد حسینیه شهدا حاجی آباد تاسیس و فعالیت خود را در زمینه پذیرای ( صبحانه، نهار و شام ) سرویس بهداشتی، خوابگاه و امور فرهنگی در حد محدود آغاز کرد.
این موکب در امسال نیز از تاریخ ۱۴ مهر تا ۲۴ مهر برپا می باشد و حدودا با ۳۰ نفر خادم به صورت متغییر در حال خدمت رسانی به میهمانان عزیز می باشد.
این موکب به  آدرس کیلومتر ۵ جاده نجف آباد تیران روبروی شرکت ایثار برپا شده است و زائران از تمامی نقاط ایران می توانند از خدمات این موکب استفاده کنند.

کلیه هزینه های موکب عشاق الحسین به صورت مردمی تامین می گردد و کسانی که تمایل به ادای نذورات خود دارند می توانند با مراجعه حضوری به موکب کمک های نقدی و غیر نقدی خود را اهدا کنند.

آقای ترکی مسئول این موکب با اشاره به مشکلات موکب عشاق الحسین نجف آباد بیان کرد: مشکل اصلی موکب نداشتن زمین ثابت و دائمی برای احداث موکب می باشد که از ادارات دولتی درخواست داریم که با واگذاری زمین به موکب موافقت کنند.

مدیر موکب عشاق الحسین در خصوص دعوت تمامی عاشقان و زائران اربعین به استفاده از خدمات این موکب بیان کرد: از کلیه زائران حرم ابا عبدالله الحسین دعوت می شود قدم بر چشم خادمان موکب عشاق الحسین گذاشته و از خدمات این موکب استفاده نمایند ان شاالله مورد قبول در گاه حق قرار گیرد.

آدرس در گوگل مپ

 

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.