صفرپور: تفکر بسیجی کلید حل مشکلات کشور است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد گفت: تفکر بسیجی کلید حل مشکلات کشور و خنثی‌کننده توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی است.

0

صفرپور: تفکر بسیجی کلید حل مشکلات کشور است

به گزارش نجف آبادنگار از خبرگزاری فارس، حجت‌الله صفرپور عصر امروز در بازدید از دانشگاه فنی و حرفه‌ای نجف‌آباد ضمن اشاره به موفقیت‌ها و نقش‌آفرینی آموزشکده در سطح شهرستان و استان که نشان از پویایی و اثرگذاری است، اظهار داشت: جنس آسیب‌های جامعه زنان در حوزه انقلاب گری نسبت به شرایط انقلاب ازلحاظ فکری فاصله پیداکرده که با برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی تأثیر مثبت این فاصله را می‌توان مشاهده کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد عنوان کرد: تفکر بسیجی کلید حل مشکلات کشور و خنثی‌کننده توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی است و تقویت فرهنگ و تفکر بسیجی، بصیرت و معنویت، کلید حل مشکلات و برون‌رفت از آسیب‌ها و چالش‌های فراروی انقلاب اسلامی ایران است.

صفرپور در ادامه بیان داشت: ورودی دانشجویان به این مرکز که باهدف مهارت محوری تربیت می‌شوند و درواقع رسالت دانشگاه فنی و حرفه‌ای تربیت تکنیسین ماهر و مهارت محوری است ازجمله اقدامات این دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای بحث اشتغال‌زایی دانشجویان و ورود به بازار کار که بعد از فارغ‌التحصیلی مدنظر مسؤولان دانشگاه فنی و حرفه‌ای است انجام می‌گیرد.

صفرپور تفکر بسیجی کلید حل مشکلات کشور است
صفرپور تفکر بسیجی کلید حل مشکلات کشور است

انتهای پیام/ ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.