ابوترابی: از پیش بینی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم تا بهترین شیوه مبارزه با فساد

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی از پیش بینی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم تا بهترین شیوه مبارزه با فساد گفت.

0

ابوترابی: از پیش بینی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم تا بهترین شیوه مبارزه با فساد

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری فارس، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم در مجلس درباره اعلام شفاف اموال و دارایی مسئولان گفت: معتقدم که اموال مسئولان و همه مردم محرمانه نیست.
به نظرم محرمانه بودن اموال همه مسئولان و همه مردم هیچ وجاهت قانونی و شرعی ندارد و باید در دسترس همگان باشد.

ابوترابی با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب در خصوص محرمانه بودن مسائل امنیتی و نظامی بیان کرد: وقتی رهبر انقلاب در درس خارج فقه فرمودند که در کشورمان فقط باید مسائل امنیتی و نظامی محرمانه باشد تکلیف برای مسئولان در زمینه اعلام اموال و دارایی مشخص است زیرا این فرمایش ایشان یک دستور شرعی، فقهی و قانونی است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت:‌ امروز بهترین شیوه مبارزه با فساد بحث شفافیت حداکثری است.

ابوترابی از پیش بینی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم تا بهترین شیوه مبارزه با فساد
ابوترابی از پیش بینی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم تا بهترین شیوه مبارزه با فساد

ابوترابی: برای پیش بینی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم هنوز زود است

 

 

ابوترابی عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور در گفت و گویی جداگانه با خبرنگار پارسینه در خصوص پیش بینی گرایش مردم به جریان های سیاسی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اینکه گرایش مردم به کدام جریان خواهد بود به شعار‌های انتخاباتی افراد و جریانات سیاسی بستگی دارد.
البته مردم از دولت به لحاظ گرانی و مشکلات معیشتی ناراضی هستند، اما همچنان پیش بینی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم زود و سخت است.

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد در خصوص پیش بینی ترکیب سیاسی مجلس یازدهم گفت: برای پیش بینی در خصوص ترکیب مجلس آینده زود است. در حال حاضر فضای انتخابات سرد است.

وی در ادامه بیان کرد: مردم در فضای انتخاباتی قرار ندارند و بیشتر درگیر گرانی‌ها و مشکلات معیشتیشان هستند. فعلا فضای کشور انتخاباتی نشده است.

فضای کشور انتخاباتی خواهد شد

این نماینده مجلس با بیان اینکه تبلیغات در افزایش مشارکت مردم در انتخابات، موثر است، تاکید کرد: تجربه ثابت کرده اوضاع به این شکل پیش نخواهد رفت و فضای کشور انتخاباتی خواهد شد. معمولا مردم ایران در دقیقه نود تصمیم می‌گیرند و احساس تکلیف می‌کنند. البته تبلیغات هم برای آمدن مردم به پای صندوق‌های رای موثر است.

ابوترابی خاطرنشان کرد: برای من سخت است که در شرایط کنونی ترکیب سیاسی مجلس آینده را پیش بینی کنم. فاصله زیادی تا انتخابات مجلس یازدهم باقی است و به همین دلیل پیش بینی برای من سخت است.

گرایش مردم در انتخابات آینده

ایشان در پاسخ به اینکه گرایش مردم در انتخابات آینده به کدام جریان سیاسی خواهد بود؟ تصریح کرد: اینکه گرایش مردم به کدام جریان خواهد بود به شعار‌های انتخاباتی افراد و جریانات سیاسی بستگی دارد. البته مردم از دولت به لحاظ گرانی و مشکلات معیشتی ناراضی هستند، اما همچنان پیش بینی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم زود و سخت است.

انتهای پیام / فارس و پارسینه

کد خبر : 6570 ساعت خبر : ۱۰:۰۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=6570

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.