امام جمعه نجف آباد: همه دست‌نشانده‌های «زم» هم باید دستگیر و مجازات شوند

امام‌جمعه نجف‌آباد گفت: امیدواریم تمام عوامل و دست‌نشانده‌های روح‌الله زم هم دستگیر شوند و به سزای اعمال خود برسند.

0

امام جمعه نجف آباد: همه دست‌نشانده‌های «زم» هم باید دستگیر و مجازات شوند

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ اظهار داشت: مؤمن کسی است که به خاطر خدا از محبوبش بگذرد، اگر محبوب‌ها گرفته می‌شود نگران نباشیم دنیا کارش این است که بلا بر سرمان بیاورد و این‌ها زمینه رشد و امتحان مؤمن است.

امام‌جمعه نجف‌آباد اظهار کرد: با دانستن معاد سختی‌ها حل می‌شود، مشکل ما این است که معاد برایمان حل‌نشده است؛ اولین نکته در صبور شدن یقین داشتن به معاد، توحید و حساب‌ و کتاب است و شهدا بشارت می‌دهند که صابران هم‌نشین خدا هستند و شیرینی این وصل آن‌قدر لذت بخش است که شهید می‌گوید می‌خواهم به دنیا برگردم و دوباره شهید و به خدا وصل شوم.

اصل تقوا رعایت کردن ادب بندگی است

وی ابراز داشت: اصل تقوا رعایت کردن ادب بندگی است، آنچه را می‌دانیم عمل کنیم و عالم بی‌عمل نباشیم؛ امروزه اگر کسی بگوید من نمی‌دانستم گناه کرده زیرا دسترسی به علم بسیار آسان شده و باید بیشتر وقت بگذارد.

حسناتی در ادامه گفت: یکی از نشانه‌های شیعه تا آخرالزمان زیارت اربعین است، یعنی این‌که اگر عزیزانی به هر دلیلی نتوانستند به کربلا بروند به مزار شهدا بیایند و با آن‌ها تحدید میثاق کنند.

زیارت اربعین یعنی …

امام‌جمعه نجف‌آباد ضمن مهم خواندن اربعین حسینی عنوان کرد: هر که ببیند سلطان ظالمی که حلال و حرام خدا را تغییر داده و ساکت باشد با آن سلطان ستمگر محشور می‌شود؛ امام حسین(ع) هم مقابل یک فرهنگ غلط ایستاد و زیارت اربعین یعنی این‌که ما هم پیرو همین قیام هستیم.

وی افزود: به لطف خدا این حرکت عظیم اربعین باعث شده که زائرین به‌ صورت گسترده به کربلا بروند، امسال طوری شده حتی اهالی نجف هم که هرسال به زیارت می‌رفتند، بمانند و منزل خود را در اختیار زائرین قرار دهند.

حسناتی ضمن دعوت از عموم مردم به راهپیمایی جاماندگان کربلا در صبح اربعین عنوان کرد: این شور و حرکت دوست‌داران اهل بیت مخصوصا امام حسین(ع) باعث شده بزرگان دولت‌ها به تکاپو بیافتند و خواستار مذاکره و صحبت با ما شوند.

سند ۲۰۳۰ دنبال ترویج فرهنگ غرب در کشور اسلامی

امام‌جمعه نجف‌آباد افزود: دشمنان دیدند در میدان جنگ کاری نمی‌توانند بکنند از این‌ رو به جبهه فرهنگی حمله کردند، بحث سند ۲۰۳۰ دنبال ترویج فرهنگ غرب در کشور اسلامی است و ظاهرش آزادی است اما روحش بی‌بند و باری خواهد بود.

وی در پایان با اشاره به دستگیری روح الله زم گفت: مجموعه سربازان گمنام امام زمان و اطلاعات سپاه توانستند مزدوری که از هیچ‌ چیزی در فضای مجازی دریغ نکرده تا بتواند کشور را به هم بریزد، دستگیر کردند و این اتفاق طوری بود که توانستند در زندگی او نفوذ کرده و از فرانسه به منطقه بکشانند و دستگیرش کنند که امیدواریم تمام عوامل و دست‌نشانده‌های او هم دستگیر شوند و به سزای اعمال خود برسند.

همه دست‌نشانده‌های «زم» هم باید دستگیر و مجازات شوند
همه دست‌نشانده‌های «زم» هم باید دستگیر و مجازات شوند

انتهای پیام/ ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.