رفتار قرآنی نداشته باشیم مشکلاتمان حل نخواهد شد

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با تأکید بر اینکه مادامی که قرآنی نباشیم مشکلات ما حل نخواهد شد، بیان کرد: رفتارهایی چون بداخلاقی، تبعیض، بی‌مهری و امثال آن زمانی حل خواهد شد که قرآن وارد زندگی ما شود.

0

رفتار قرآنی نداشته باشیم مشکلاتمان حل نخواهد شد

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف اظهار کرد: اگر اعتقاد به شفا و رحمت و درمان بودن قرآن داریم، باید میزان بهره‌برداری خود را از آن افزایش دهیم. در حال حاضر بسیاری از افراد هنوز ملبس به قرآن نشده‌اند، چراکه اگر ملبس به لباس قرآن شوند، دیگر آیات قرآن اجازه نمی‌دهد که خطا کنند.

حجت‌الاسلام حسینی بیان کرد: کسی که قرآن با گوشت و خونش آمیخته شود دیگر به سمت انجام هر کاری نخواهد رفت. ازاین‌رو باید به‌کارگیری قرآن را با هم مشق کنیم. فرد قرآنی برترین ویژگی‌ها و خصوصیات را در معاشرت‌، رفتار و سکنات خود دارد، از جمله آرامش، توکل و مؤمن‌ بودن، چرا که سر و کارش با کلام وحی است.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف بیان کرد: در زندگی خود دچار ناملایمات هستیم و خداوند راهنمای بشریت را در قالب کلام‌الله مجید و نبوت برای ما ارسال کرده اما هنوز یاد نگرفته‌ایم که چگونه از این راهنما استفاده کنیم. قرار است آیات قرآن کریم در سنگلاخ‌های روزگار دستگیر ما و چراغ و نور هدایت برای حرکت به سمت کمال و مسیر حق باشد.

حجت‌الاسلام حسینی با تأکید بر اینکه مادامی که قرآنی نباشیم مشکلات ما حل نخواهد شد، بیان کرد: رفتارهایی چون بداخلاقی، تبعیض و بی‌مهری زمانی حل خواهد شد که قرآن وارد زندگی ما شود.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف در پایان بیان کرد: باید تلاش کنیم که کلام قرآنی در زندگی یکایک ما و نظام سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حاکم باشد.

رفتار قرآنی نداشته باشیم مشکلاتمان حل نخواهد شد
رفتار قرآنی نداشته باشیم مشکلاتمان حل نخواهد شد

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 6716 ساعت خبر : ۸:۰۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=6716

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پنج =