حجت الاسلام بابایی: دشمن از هیچ کار و عملی دریغ نکرده است

حجت الاسلام بابایی: دشمنان تمام سعی و تلاش خود را کرده اند تا به آئین و مقدسات ما ضربه بزند و دشمن از هیچ کار و عملی نیز دریغ نکرده است.

0

حجت الاسلام بابایی: دشمن از هیچ کار و عملی دریغ نکرده است

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری بسیج؛ به مناسبت فرارسیدن روز ۱۳آبان، نشست بصیرتی در مسجد جامع نجف آباد توسط حوزه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام شهرستان با حضور نمازگزاران، بسیجیان و خانواده معظم شهداء برگزار شد.

حجت الاسلام حسن بابایی معاون اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان با حضور در جمع بسیجیان و نمازگزاران مسجد جامع شهرستان نجف آباد بیان کرد: باید به جوانان گفت که دشمنان چه قصد و نقشه ای برای کشور ما و اسلام و تمامی مسلمین جهان دارند.

ایشان در ادامه با اشاره به تلاش های دشمن برای ضربه زدن به مقدسات گفت: دشمن با شخص کار ندارد، آنان با دین ما کار دارند از زمان گذشته و امامان، بخصوص حضرت علی علیه السلام گرفته تا الان؛ دشمنان تمام سعی و تلاش خود را کرده اند تا به آئین و مقدسات ما ضربه بزند و دشمن از هیچ کار و عملی نیز دریغ نکرده است.

حجت الاسلام بابایی در خصوص جاسوسی دشمنان در فضای مجازی و شیوه های نوین جاسوسی خاطرنشان کرد: لانه جاسوسی آمریکا در زمان خودش از بین رفت و نابود شد ولی هنوز کسانی هستند که از راه های دیگر از جمله فضاهای مجازی و غیره به شیوه ها و روش های مختلف ضربه وارد می کنند، ولی به حول قوه الهی این کار نشدنی است و نخواهد شد و انشاء الله رسوا شده اند و خواهند شد.

حجت الاسلام بابایی دشمن از هیچ کار و عملی دریغ نکرده است
حجت الاسلام بابایی

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 6731 ساعت خبر : ۸:۰۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6731

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 2 =