اخبار منتشر شده درباره کودک ربایی گلدشت

اخبار منتشر شده در مورد کودک ربایی گلدشت نجف آباد از خبرگزاری های متفاوت در اینجا بخوانید.

0

اخبار منتشر شده درباره کودک ربایی گلدشت

به گزارش نجف آباد نگار از نجف آباد در این مطلب قصد داریم اخبار منتشر شده در مورد کودک ربایی گلدشت نجف آباد در خبرگزاری های معتبر و متفاوت را گردآوری کرده و در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

چندی پیش این دختر بچه پنج و نیم ساله که به همراه مادر خود در حال تردد در شهر گلدشت نجف آباد بوده است ربوده می شود.
نیروهای انتظامی استان اصفهان و بویژه نجف آباد در یک کار اطلاعاتی و عملیاتی پیچیده، سریع و سنگین موفق به غافلگیری آدم رباها و دستگیری آن ها می شوند.
گلدشت در ۵ کیلومتری شرق نجف آباد و ۲۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

*********************************

واحد مرکزی خبر: رهایی کوک پنج ساله از دست ربایندگان در گلدشت نجف آباد

کودک ۵ ساله گلدشتی بعد از ۴۸ ساعت، از دست ربایندگان رهایی یافت و به آغوش خانواده اش بازگشت .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ معاون فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت:فاطمه هاشم زاده دو روز پیش با مادرش به مهدکودک می رفت که ، سه نفر ، کودک را ربودند.

سرهنگ حسین زاده افزود : با هشیاری ماموران پلیس آگاهی اصفهان این کودک در مخفیگاه مجرمان سابقه دار دریکی از شهرهای اطراف نجف آباد پیدا شد و ربایندگان دستگیر شدند.

وی گفت : ربایندگان هدف از این عمل مجرمانه خود را خصومت شخصی با پدر کودک اعلام کردند.

اخبار منتشر شده درباره کودک ربایی گلدشت
اخبار منتشر شده درباره کودک ربایی گلدشت

****************************

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان خبر داد؛

برنا: خصومت شخصی، انگیزه ربایندگان دختربچه پنج ساله/ فاطمه به آغوش خانواده بازگشت

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت:دختر بچه پنج ساله که در مقابل مهد کودک ربوده شده بود پس از گذشت یک روز و یک شبانه روز به آغوش خانواده بازگشت، گفته می‌شود انگیزه ربایندگان برای ربودن این دختر خصومت شخصی با پدر کودک بوده است.

سردار مهدی معصوم‌بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در اصفهان،با اشاره به ربوده شدن دختر بچه پنج ساله در استان اصفهان اظهار کرد: ساعت هشت و نیم صبح روز یکشنبه دختر بچه پنج ساله ساکن گلدشت که همراه مادرش عازم مهد کودک بوده است با حمله دو نفراز سرنشینان یک سواری پراید ربوده می‌شود.

وی ادامه داد: اکیپ‌های تخصصی پلیس آگاهی اصفهان و نجف‌آباد با اقدامات خاص و ابزار و فناوری های روز پلیس سرنخ هایی از ربایندگان پیدا می‌کنند.
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه دختر بچه یک روز و یک شبانه روز در یکی از خانه های شهرستان های اطراف نگهداری شده است، تصریح کرد: نیروهای پلیس موفق شدند ربایندگان فاطمه را طی یک عملیات ضربتی در استان اصفهان دستگیر کنند وسپس محل اختفای دختربچه را پیدا کنند.
معصوم بیگی ادامه داد: کودک پنج ساله در صحت و سلامتی کامل به آغوش خانواده بازگشت و در تحقیقات اولیه پلیس آگاهی مشخص شد که انگیزه آدم‌ربایان خصومت شخصی با پدر فاطمه بوده است.

وی اظهار کرد: مأموران نیروی انتظامی استان اصفهان این کودک را مانند فرزند خود دانسته و حافظ مال و جان و ناموس مردم خواهند بود و پلیس آگاهی استان اصفهان توانست با هوشمندی مأموران پلیس آگاهی و استفاده تجهیزات پیشرفته و به‌روز کشف جرم با این پرونده خاتمه دهد.

اخبار منتشر شده درباره کودک ربایی گلدشت
اخبار منتشر شده درباره کودک ربایی گلدشت

***********************

تسنیم: جزئیات جدید از ربایش و آزادی کودک گلدشتی؛ آزادی ‌کودک‌ پس از ۳۶ ساعت

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به جزئیات جدید از ربایش و آزادی کودک گلدشتی گفت: در اصفهان هیچگونه آدم‌ربایی وجود ندارد و اگر گزارش شود با قاطعیت نیروهای انتظامی استان مواجه خواهند شد.

سرهنگ حسین حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به ربوده شدن دختر خردسال گلدشتی اظهار داشت: کودکی حدودا ۵ ساله ساعت ۸:۳۰ صبح با مادرش از خانه خارج می‌شود و به سمت مهدکودک می‌روند که یک خودروی پراید جلوی آن‌ها می‌ایستد.

وی بیان کرد: براساس مشاهدات، آنها دو نفر مرد چهره پوشیده از ماشین خارج می‌شوند و با پاشیدن اسپری به صورت مادر کودک، دختر بچه او را با خود می‌برند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: هر دونفر آدم‌ربا دستگیر شدند که نیتشان صرفا اخاذی، زورگیری مالی و انتقام جویی بوده که مجموعا با سرعت عمل، دقت نظر و هوشمندی پلیس آگاهی و نیروی انتظامی شهرستان نجف آباد متهمین غافلگیر و سپس دستگیر شدند.

وی درباره اقدامات آدم‌ربایان افزود: متهمان علی‌رغم اینکه در صحنه جرم از ملاک‌های جعلی و چهره‌های پوشیده استفاده کرده بودند که بسیار سعی در بالا بردن مهارت عمل خود داشتند خیلی زود توسط پلیس غافلگیر و دستگیر شدند.

حسین‌زاده عنوان کرد: کمتر از ۳۶ ساعت کودک ربوده شده که یک دختر بچه ۵.۵ ساله به نام فاطمه هاشم زاده بود به خانواده‌اش برگردانده شد.

وی با اشاره به حرکت آدم ربایان گفت: مخفیگاه متهمین توسط پلیس شناسایی شد و سپس هردو متهم دستگیر شدند که آدم‌ربایی آنان اولین حرکت سابقه‌ سازشان شد چرا که متهمان تابه حال هیچگونه سابقه‌ کیفری نداشتند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در اصفهان هیچگونه آدم‌ربایی وجود ندارد. ظرف یک دهه گذشته در اصفهان اگر آدم ربایی هم اتفاق افتاده با عاملان آن برخورد شده است.

وی با هشدار به خاطیان آرامش مردم تصریح کرد: فرماندهی انتظامی استان اصفهان در مقابله با کسانی که قصد ضربه زدن به جان و مال و شرافت مردم را دارند و به آن تعدی می‌کنند برخوردهای قاطع سریع و صریح نشان خواهد داد خصوصا کسانی که مبادرت و تعرض به جان و مال مردم می‌نمایند نیروی انتظامی استان با نهایت سرعت، شدیدترین برخورد را با آنان انجام خواهد داد.

انتهای پیام/۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.