حجت الاسلام پناهیان: افرادی همانند شهید حججی که برای امنیت خون داد باید کشور را اداره کنند + تصاویر

0

 افرادی همانند شهید حججی که برای امنیت خون داد باید کشور را اداره کنند

به گزارش نجف آبادنا حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان عصر پنجشنبه در حاشیه مراسم سالگرد شهادت محسن حججی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حضور مردم در پاسداشت شهدای مدافع حرم به خصوص شهید حججی آن هم در زمانی که پیروزی‌های فراوانی نصیب جبهه اسلام شده است، نشان‌دهنده پیروزی نرم افزار انقلاب اسلامی در برابر تمام تمدن غرب است.

وی با بیان این که قدرت نرم انقلاب اسلامی خیلی بیشتر از آن چیزی است که غرب بتواند در برابر آن مقاومت کند، بیان کرد: سیاستمداران ما باید از این موضوع درست عبرت بگیرند که در این صورت اهمیتی به ابهت پوشالی و توخالی غرب نخواهند داد.

کارشناس مسائل مذهبی ادامه داد: اگر بتوانیم این غرب‌زدگی را در کشور رفع کنیم، مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم هم حل خواهد شد، مردم وقتی از شهید حججی و سایر شهدای مدافع حرم تجلیل می‌کنند، درواقع فریاد می‌زنند که راه این است و این نرم‌افزاری است که شهدای مدافع حرم را تربیت کرده است.

حجت الاسلام پناهیان در سالگرد شهید حججی
حجت الاسلام پناهیان در سالگرد شهید حججی

وی در همین خصوص تأکید کرد: نمی‌توان فرهنگ ایثار و شهادت را با نرم‌افزار انقلاب اسلامی ترویج داد اما در حوزه اقتصادی از نرم‌افزار سرمایه‌داری استفاده کنیم، نرم‌افزاری که شهدا را تربیت می‌کند برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هم راه حل دارد.

پناهیان تصریح کرد: بیرق اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب علم کردند در میان مسؤولان هنوز تنهاست، این بیرق اگر در بین مسؤولان نیز علم شده بود امروز شاهد این مشکلات اقتصادی مردم نبودیم، اقتصاد مقاومتی همان نرم‌افزاری است که شهدایی مانند حججی را تربیت کرد.

وی معتقد است نیازی نیست که راه شهید حججی را به نسل‌های سوم و چهارم انقلاب یاد دهیم بلکه باید این راه را به نسل‌های اول و دوم انقلاب یادآوری کرد و در پایان گفت: مهم این است که مدیران جامعه درس‌های شهید حججی و سایر شهدای مدافع حرم را دریافت کنند، نمی‌شود چنین افراد شاخص و برجسته‌ای مانند شهید حججی برای امنیت خون دهند و افراد دیگری پشت میزها قرار بگیرند و کشور را اداره کنند، این تعارض باید حل شود.

انتهای پیام/ ۱۳۷

پناهیان در مراسم سالگرد شهادت حججی
پناهیان در مراسم سالگرد شهادت حججی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.