آغاز رزمایش «الی بیت المقدس» در نجف آباد

رزمایش الی بیت المقدس در نجف آباد با حضور هشت گردان بسیج آغاز شد.

0

آغاز رزمایش «الی بیت المقدس» در نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار از صاحب نیوز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت: صبح امروز رزمایش الی بیت المقدس با حضور هفت گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر در نجف آباد آغاز شد.

حجت الله صفرپور در حاشیه آغاز رزمایش «الی بیت المقدس» این شهرستان بیان کرد: بسیجیان غیور دیار شهیدان کاظمی و حججی، این رزمایش را از امروز با استعداد هفت گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر با چهار هدف محوری آغاز کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد افزود: رزمایش الی بیت المقدس با شعار محوری «۴۰ سال مردم یاری، امنیت و خدمت» با هدف لبیک به امام حاضر و اعلام آمادگی و جانفشانی برای انقلاب اسلامی تا فردا ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه حفظ و انسجام و به کار گیری نیروهای سازمان یافته مردمی در قالب گردان های بیت المقدس و کوثر در راستای اهداف پیش بینی شده یکی از اهداف این رزمایش است، خاطر نشان کرد: ایجاد توانایی و آمادگی های لازم دفاعی و امنیتی در بسیجیان سازمان رزم بسیج برای دفاع از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقابله با تهدیدات و ایجاد آمادگی لازم برای کمک به هموطنان و همشهریان در حوادث غیر مترقبه از دیگر اهداف به شمار می رود.

صفرپور در پایان گفت: بحمدالله امروز مردم کشور ما با گذشت ۴دهه از انقلاب اسلامی و عبرت آموزی از گفتمان های دهه گذشته به این باور رسیده است که گفتمان سازش، غربگرا و سرمایه ای نمی تواند موتور محرک شتاب زای پیشرفت کشور باشد و مقدمات تحقق اهداف مرحله ای انقلاب را فراهم کند.

آغاز رزمایش «الی بیت المقدس» در نجف آباد
آغاز رزمایش «الی بیت المقدس» در نجف آباد

انتهای پیام/ ۱۳۷

کد خبر : 6803 ساعت خبر : ۳:۱۴ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6803

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =