شرارت و آتش زدن پمپ بنزین در نجف آباد + فیلم

شهرندان برای اعلام اعتراض خود دست به اقداماتی مانند آتش زدن پمپ بنزین و بانک و ... نمی زنند، بلکه صف خود را از آن ها جدا می کنند.

0

خسارت به اموال عمومی و آتش زدن پمپ بنزین در یزدانشهر نجف آباد + فیلم

 

به گزارش نجف آباد نگار از نجف آباد نیوز اعتراض های شنبه شب در مرکز نجف آباد تقریبا حادثه خاصی به جز ایجاد راهبندان و شعار دادن نداشت ولی در شهر یزدانشهر در غرب نجف آباد، اوضاع فرق می کرد و تعدادی آشوبگر با حمله به جایگاه پمپ بنزین فجر در حدفاصل میدان گل ها تا پلیس راه، بخش های مختلف این مجموعه را تخریب کرده و در آتش سوزاندند.

به گفته یکی از حاضرین در این جایگاه، چندین افسر نیروی انتظامی در محل حاضر بودند ولی استفاده آشوبگران از سلاح ساچمه زن باعث شد که بعد از مدتی درگیری بین دو طرف، آشوبگران اوایل دیشب خودشان را به جایگاه رسانده و تمامی نازل ها به اضافه ساختمان اداری و محل استراحت نیروهای پمپ را تخریب کنند.

چند نفر از ماموران زخمی شدند

به نقل از نجف آباد نیوز دیگر شخص شاهد ماجرا نیز گفت: چند نفر از ماموران زخمی شدند و حتی ما را خطر جانی تهدید می کرد. کار خاصی از دست مان بر نمی آمد و فقط جلوی سرایت آتش به منابع اصلی سوخت را گرفتیم.

آشوبگران، تمامی نازل ها را از جای خود کنده و در گوشه و کنار جایگاه به کمک لاستیک یا دیگر سوخت ها به آتش کشیده اند و یکی از نازل ها را با وجود وزن زیاد به وسط خیابان کشانده و آن جا می سوزانند.

حمله کنندگان که تا حوالی ۱۲ شب در آن محدوده حضور داشتند، حتی به تابلوی برق جایگاه و فروشگاه مواد غذایی آن نیز رحم نکرده و بیشتر موجودی آن را غارت کرده اند.

آتش زدن پمپ بنزین در نجف آباد + فیلم
آتش زدن پمپ بنزین در نجف آباد + فیلم

خسارت دو میلیارد تومانی به اموال عمومی

کارشناسان حجم خسارت وارده به این جایگاه متعلق به بخش خصوصی را حداقل دو میلیارد تومان برآورد می کنند.

از اولین ساعات صبح امروز نیز نیروهای خدمات شهرداری، کار نظافت معابر و ترمیم نقاط آسیب دیده را شروع کرده اند.

یکی از شهروندان نجف آبادی می گوید: طبیعی است شهرندان برای اعلام نگرانی و اعتراض خود دست به اقداماتی مانند تخریب اموال عمومی، آتش زدن پمپ بنزین، بانک و … نمی زنند، بلکه صف خود را از آن ها جدا می کنند. شیوه های قانونی برای اعتراض و اعلام نگرانی و ناراحتی وجود دارد که باید از آن روش ها به جای ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در دل مردم استفاده کرد.

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 6817 ساعت خبر : ۸:۲۹ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6817

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + دوازده =