راهپیمایی مردم نجف آباد در محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد

0

راهپیمایی مردم نجف‌آباد در جهت محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری حوزه حجت الاسلام والمسلمین مصطفی حسناتی امام جمعه نجف‌آباد امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در راهپیمایی مردم نجف‌آباد در میدان اصلی شهر برای محکومیت اغتشاشات اخیر بیان کرد: دشمنان از همان روز اول مقابله با انقلاب اسلامی ایران را آغاز کردند و طرح‌های ترور، تجزیه کشور، جنگ داخلی، جنگ تحمیلی و … را بر علیه ایران اجرا کردند اما ایران اسلامی با رهبری امام راحل و فهم دقیق مردم از اسلام، کشور، دفاع، رهبری، امام، انقلاب و نبردی که علیه آن ها آغاز شده، در مقابل دشمن دفاع کردند.

مسئولین مردم را مَحرم راز خود بدانند

ایشان در ادامه با اشاره به مشکلات مردم افزود: مسئولین مردم را مَحرم راز خود بدانند، این انقلاب بر دوش این مردم است، نظامی موفق است که مردمش در صحنه باشند،در این چهل سال با حضور این مردم انقلاب موفق شده است.
وی افزود: هرکجا مردم نباشند انقلاب موفق نخواهد شد حتی در زمان پیامبر اینگونه بوده است. مردم در سیل و زلزله و گرفتاری‌ها در صحنه بوده‌اند و اعتماد به این مردم بسیار مهم است .

ایشان خاطر نشان کردند: مردم به دنبال بیان مشکلات و مسائل خود به صورت مسالمت آمیز بودند ولی دشمن کمین کرده بود، به گفته خود آنها دوسال برای این موقعیت برنامه ریزی کرده بود و دشمنان به دنبال فرصت بودند.
حسناتی افزود: مسئولین بیان کردند اعتراض و سخن گفتن حق مردم عزیز است و مردم حق انتقاد دارند.
ایشان با بیان سخنان رهبری گفت: رهبری بسیار مدبر است و از پشت صحنه این قضایا و خطرات آن آگاه است. اگر این پشتیبانی از تصمیم سران سه قوه نبود، بگو مگو بین سران سه قوه شکل می‌گرفت و تقابل سران قوا اتفاق می‌افتاد.

مردم صف خود را از این آشوبگران جدا کنید

امام جمعه نجف آباد در ادامه بیان کرد: در این موقعیت آشوبگران با آتش‌زدن، راهبندان و اسلحه کشیدن بر مردم ایجاد ناامنی کردند. مسئولین اعلام کردند “مردم صف خود را از این آشوبگران جدا کنید” و مردم بصیر اینگونه صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

امام جمعه نجف‌آباد گفت: نیروهای امنیتی بسیار خویشتن‌داری کردند و تا امکان داشت اسلحه بر مردم نکشیدند، حتی با اینکه زخمی و مجروح شدند خویشتن داری کردند.

راهی برای گره گشایی از کار مردم

حسناتی با بیان مراجعه مردم به مسئولین و اعلام مشکلات بیان کرد: اگر راهی برای گره گشایی از کار مردم باشد مسئولین مکلف هستند آن را برطرف کنند و امید واریم تمامی مسئولان از این بزرگواری مردم درس بگیرند و از طرح‌ها و پیشنهادات مردم استقبال کنند. مردم اشتغال می‌خواهند، افزایش کارآفرینی و رونق تولید نیاز مردم است.

راهپیمایی مردم نجف آباد در محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد
راهپیمایی مردم نجف آباد در محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد

با تشکر از آقای مهدی لطفی برای تصویر

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 6843 ساعت خبر : ۴:۱۴ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6843

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 8 =