ابوالفضل ابوترابی: بسیج دارای پشتوانه مردمی و اقیانوس بی انتها است

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس؛ ضمن تبریک هفته بسیج و چهل سالگی تأسیس بسیج گفت: بسیج شجره طیبه و مبارکی است که الحمدالله در تمام عرصه های کشور ما را نجات داده است.

0

ابوالفضل ابوترابی: بسیج دارای پشتوانه مردمی و اقیانوس بی انتها است

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس؛ ضمن تبریک هفته بسیج و چهل سالگی تأسیس بسیج گفت: بسیج شجره طیبه و مبارکی است که الحمدالله در تمام عرصه های کشور ما را نجات داده است.

وی افزود: بسیج چون پشتوانه مردمی دارد اقیانوس بی انتها است و می تواند تمام مشکلات مملکت و مردم را حل نماید از جنگ تحمیلی گرفته تا جنگ اقتصادی و مسائل امنیتی و حتی جنگ علمی بسیج حضور موفقی داشته است.

ابوترابی ادامه داد: ما امروز شاهدیم که بسیج شرکت های دانش بنیان راه اندازی شده است و امروز این بسیج شرکت های دانش بنیان کشور را دارد به سمتی می برد تا بتواند از جنگ اقتصادی نجات پیدا کند.

ابوالفضل ابوترابی بسیج دارای پشتوانه مردمی و اقیانوس بی انتها است
ابوالفضل ابوترابی بسیج دارای پشتوانه مردمی و اقیانوس بی انتها است

بسیج سازندگی در مناطق محروم

وی خاطر نشان کرد:در عرصه سازندگی امروز بسیج سازندگی در مناطق محروم کشور در حدی سعی و تلاش خودش را می کند که پروژه های بزرگ و ابر پروژه هایی که اگر بسیج و سپاه نبود باید به شرکت های بزرگ خارجی می دادیم؛ شرکت پالایشگاه ستاره خلیج فارس که یکی از بزرگترین پالایشگاه های میعانات گازی دنیا است توسط بسیجیان و سپاهیان ما در بندرعباس ساخته شده است و ما را در بنزین خودکفا کرده است.

ابوترابی در پایان گفت: حضور بسیج در امور خیر و امورات علمی را امروز شاهد هستیم؛ الگوی بسیج امروز فراگیر شده است در عراق، سرزمین های اشغالی و حتی کشورهای غیر مسلمان مانند ونزوئلا و در برخی از دانشگاه های کشور الگوی بسیج تدریس می شود چون مردم در بسیج هستند و بسیج یعنی مردم، هیچ وقت عمق و انتهایی نمی توان برای این موضوع در نظر گرفت.

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 6855 ساعت خبر : ۳:۵۳ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6855

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + شانزده =