مرخص شدن پزشک نجف‌آبادی پس از بهبود وضعیت عمومی

0

مرخص شدن پزشک نجف‌آبادی پس از بهبود وضعیت عمومی

به گزارش نجف آبادنا کیانوش جهانپور در رابطه با سوءقصد به پزشک نجف‌آبادی اظهار کرد: بعد از ظهر یکی از روزهای هفته‌ای که در آن قرار داریم یکی از پزشکان جراح مغز و اعصاب بیمارستان شهید منتظری نجف‌آباد خارج از بیمارستان در حالی که قصد سوار شدن به ماشین خود را داشت از طرف افراد ناشناس و ظاهراً نقابدار مورد حمله قرار گرفته است.

وی افزود: این جراح مغز و اعصاب با ضربات متعدد روی اندام‌ها و تنه مواجه می‌شود که به بیمارستان ارجاع داده شده و تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد و بعد از بهبود یافتن حال عمومی از بیمارستان مرخص می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: اگر موضوع امنیت پزشکان به خصوص در شهرستان‌ها مورد تعدی قرار گیرد حضورشان و خدمت‌رسانی در بسیاری از نقاط کشور ممکن است تحت‌الشعاع قرار گیرد و مشکلاتی را ایجاد کند.

وی تصریح کرد: در این زمینه باید تمهیدات لازم اندیشیده شود، اما در حال حاضر استراتژی و راهبرد خاصی برای امنیت پزشکان نداریم و قائدتاً اگر این رویه‌ها ادامه‌دار شود با مشکلاتی روبرو خواهیم بود.

جهانپور ادمه داد: قانون در رابطه با داخل مراکز درمانی به نوعی به عنوان مکان خدمت‌رسانی هست اما به نظر می‌آید کلاً در این گونه موارد چه در داخل و چه در خارج مراکز درمانی نیازمند تجدید برخوردها هستیم و برخی از رویه‌های موجود بازدارنده نیست.

انتهای پیام/ 137

مرخص شدن پزشک نجف‌آبادی پس از بهبود وضعیت عمومی
مرخص شدن پزشک نجف‌آبادی پس از بهبود وضعیت عمومی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.