طرح جامع عبری، عربی و آمریکایی بر علیه ایران

حجت الله صفرپور در جلسه طلاب و مبلغین شهرستان نجف‌آباد گفت: مرزهای مبارزه با دشمان به حوزه ایدئولوژیک تبدیل شده و فاصله ما با رژیم صهیونیستی به کمتر از 250 کیلومتر رسیده است.

0

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد:

طرح جامع عبری، عربی و آمریکایی بر علیه ایران

به گزارش خبرگزاری حوزه از نجف‌آباد؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد سرهنگ پاسدار حجت الله صفرپور امشب(دوشنبه چهار آذرماه) در جلسه طلاب و مبلغین شهرستان نجف‌آباد در حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر عجل الله نجف‌آباد با توجه به پیشرفت های روز افزون انقلاب اسلامی بیان کرد: توسعه انقلاب اسلامی و داعیه زمینه سازی برای ایجاد امت واحده و ایجاد بستر لازم برای حکومت جهانی حضرت حجت در نقاط مختلف جهان وجود دارد که بخشی از آن توسط سپاه قدس، جامعه المصطفی العالمیه و مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام در حال پیگیری است.

صفرپور در ادامه با اشاره به مرزها و هندسه انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: زمانی که دشمن دید هرکجایی که وارد می شود تفکر انقلاب اسلامی وجود دارد و مرزهای مبارزه به حوزه ایدئولوژیک تبدیل شده اند و فاصله ما با رژیم صهیونیستی به کمتر از ۲۵۰ کیلومتر رسیده است برنامه های متنوعی برای شکست تفکر انقلاب اسلامی فراهم کردند که در سال ۱۳۹۸ سه برنامه طراحی شده خود را در ماه های خرداد، مهر و آبان به مرحله اجرا در آوردند.

طرح دشمن

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد مطرح کرد: طرح دشمن بعد از برنامه ریزی های صورت گرفته در سال های ۱۳۹۶ و تابستان داغ ۱۳۹۷ در سال۱۳۹۸ در سه کشور عراق، لبنان و ایران پیگیری شد.

حجت الله صفرپور در ادامه بیان کرد: منافقین که قبلا فعالیت های تروریستی انجام می دادند امروز با ایجاد گردان های سایبری در حوزه فضای مجازی و رسانه ای مشغول فعالیت هستند. در کشور ایران جریان سلطنت طلب و منافقین برای دنبال کردن برنامه های دشمنان انتخاب شدند، که در سه محور خردادماه، مهرماه و دی‌ماه برنامه های خود را پی گیری کردند.

بستر التهاب در نظام مقدس جمهوری اسلامی

ایشان با اشاره به طرح جامع عبری، عربی و آمریکایی بر علیه ایران گفت: دشمنان امید داشتند در خردادماه با ایجاد موضوعات غیرسیاسی بتوانند بستر التهاب در نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کنند که چندان موفقیتی به دست نیاوردند. در مهرماه سعی داشتند با ایجاد نارضایتی در جمع کارکنان پالایشگاه ها و اعتراض و اعتصاب کارکنان شرکت نفت به همراه اعتصاب معلمان و فرهنگیان سبب ایجاد التهاب در کشور شود که این برنامه دشمن نیز کنترل شد. دی ماه در زمینه اقتصادی برای ایجاد تنش در کشور بستر سازی شد.

طرح جامع عبری، عربی و آمریکایی بر علیه ایران
طرح جامع عبری، عربی و آمریکایی بر علیه ایران

انتهای پیام / ۱۳۷

 

 

کد خبر : 6863 ساعت خبر : ۹:۰۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6863

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − پنج =