دستگیری ۲۶ نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف آباد و یزدانشهر

فرمانده انتظامی شهرستان "نجف آباد" از دستگیری 26 نفر از لیدرها و عاملان اصلی اغتشاشات آبان ماه شهر "نجف آباد" و "یزدانشهر" خبر داد.

0

دستگیری ۲۶ نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف آباد و یزدانشهر

به گزارش نجف آباد نگار سرهنگ “محمد حسین باباکلانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: تعدادی از مخلان نظم و امنیت عمومی با سوء استفاده از اعتراضات مردمی در خصوص طرح سهمیه بندی بنزین اقدام به آتش زدن اموال و اماکن عمومی و دولتی در شهر “نجف آباد” و “یزدانشهر” کردند که شناسایی و دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود:ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی و پیچیده موفق شدند ۲۶ نفر از لیدرها و عاملان اصلی این اغتشاشات را شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر کنند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس صراحتاً به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و تحریک مردم به منظور اخلال در نظم عمومی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد، با اشاره به اینکه دستگیر شدگان تحویل مراجع قضائی شدند تاکید کرد: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاشات آبان ماه شهرستان “نجف آباد” و مزدوران ضد انقلاب خارج نشین زیر ذره بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده آن ها نیز دستگیر و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.

دستگیری 26 نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف آباد و یزدانشهر
دستگیری ۲۶ نفر از عاملان اصلی اغتشاشات نجف آباد و یزدانشهر

انتهاي خبر / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.