دستگیری ۳ نفر از عوامل آتش زدن میدان ملت در نجف‌آباد

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از دستگیری 3 نفر از عوامل اصلی تخریب و آتش زدن میدان ملت در حوادث اخیر خبر داد.

0

دستگیری ۳ نفر از عوامل آتش زدن میدان ملت در نجف‌آباد

 

به گزارش نجف آباد نگار به نقل از فارس محمد حسین باباکلانی، با اعلام این خبر گفت: به دنبال آشوب‌هایی که عده‌ای از اراذل و اوباش و افراد معاند به بهانه افزایش قیمت بنزین ایجاد کردند، موضوع شناسایی و دستگیری این افراد به طور ویژه در دستور کار مأموران فرماندهی اتظامی شهرستان نجف آباد قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی نجف آباد افزود: در همین رابطه ماموران این فرماندهی با یک کار ویژه اطلاعاتی و بکارگیری یک سری اقدامات پلیسی موفق شدند یکی از کسانی که در اغتشاشات اخیر حضور داشته و اقدام به تخریب و آتش زدن میدان ملت در میدان امیرآباد شهرستان نجف‌آباد کرده بود را شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

 

وی گفت: این فرد پس از مواجهه با مدارک و مستندات محکم و متقن پلیس به بزه ارتکابی خود اقرار و دو نفر دیگر از همدستان خود را نیز معرفی کرد که آن‌ها نیز دستگیر و هر ۳ نفر با تشکیل پرونده جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

باباکلانی گفت: شناسایی و دستگیری عوامل و عناصر اصلی ایجاد اغتشاش و ناامنی در شهرستان نجف‌آباد به طور ویژه در دستور کار است و تمامی این افراد در اسرع وقت به دست قانون سپرده می‌شوند.

دستگیری 3 نفر از عوامل آتش زدن میدان ملت در نجف‌آباد
دستگیری ۳ نفر از عوامل آتش زدن میدان ملت در نجف‌آباد

انتهای پیام/ ۱۳۷

کد خبر : 6982 ساعت خبر : ۹:۴۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=6982

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =