برگزاری گردهمایی ائمه جماعات مدارس نجف آباد

گردهمایی ائمه جماعات مدارس نجف آباد یک شنبه 1 دی ماه 1398 برگزار شد.

0

برگزاری گردهمایی ائمه جماعات مدارس نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار همایش ائمه جماعات مدارس نجف آباد با حضور امام جمعه نجف آباد حجت الاسلام مصطفی حسناتی، مدیر آموزش و پرورش نجف آباد سید رضا موسوی زاده، رئیس ستاد اقامه نماز نجف آباد حسن قیصری، حراست آموزش و پرورش نجف آباد آقای توکل صالحی و ائمه جماعات مدارس نجف آباد روز یکشنبه اول دی ماه ۱۳۹۸ بعد از نماز مغرب و عشا در حوزه علمیه امام المنتظر عجل الله تعالی فرجه الشریف برگزار شد.

اخلاق خوب و تواضع

امام جمعه نجف آباد حجت الاسلام و المسلمین حسناتی ضمن تشکر از همکاری مسئولان آموزش و پرورش در خصوص اجرای نماز در مدارس بیان کرد: الحمدالله که مسئولین مدارس و آموزش و پرورش نجف آباد فضا را برای اقامه نماز فراهم نمودند و نهایت همکاری را می کنند. ما نیز باید این فرصت را قدر بدانیم و حتماً از این فرصت به وجود آمده بهره برداری داشته باشیم.

حجت الاسلام حسناتی در ادامه بیان کرد اگر نماز اقامه شود قامت شیطان می شکند. اما شیطان برای مبارزه با اجرای نماز تمام تلاش خود را می کند تا نماز را سبک کند و نماز سبک شمرده شود.
امام جمعه نجف آباد در ادامه خطاب به ائمه جماعات تاکید کرد: با اخلاق خوب و تواضع برای جذب حداکثری تلاش کنید.

اجرای سند تحول بنیادین در شهرستان نجف آباد

مدیر آموزش و پرورش نجف آباد سیدرضا موسوی زاده با اشاره به فعالیت ۳۰۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه بچه های ما بیان کرد: با توجه به فعالیت هایی که بر علیه دانش آموزان و فرزندان ما اتفاق می‌افتد امروز ضرورت فعالیت‌های فرهنگی در آموزش و پرورش بیشتر از هر زمان دیگری به چشم می خورد.

وی افزود: امسال دو هزار و ۶۰۰ نفر افزایش دانش آموز در شهر نجف آباد داشتیم.

آقای موسوی زاده با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: اجرای سند تحول بنیادین در شهرستان نجف آباد پیگیری می شود و اگر آموزش و پرورش طبق این سند جلو برود روز به روز بهتر می شود.

سید رضا موسوی زاده ضمن تشکر از ائمه جماعات اظهار داشت: ما نیازمند کار حرفه ای و تخصصی برای فعالیت های فرهنگی در سطح مدارس هستیم.

عزت نفس و نشاط اجتماعی

آقای توکل صالحی حراست آموزش و پرورش نجف آباد در خصوص فراوانی آسیب ها در سطح مدارس نجف آباد به بیان نکاتی پرداخت و گفت: برای پیشگیری از آسیب های موجود باید بر افزایش عزت نفس دانش آموزان و بالا بردن نشاط اجتماعی سرمایه گذاری ویژه‌ای انجام گیرد.

انتهای پیام / ۱۳۷

برگزاری گردهمایی ائمه جماعات مدارس نجف آباد
برگزاری گردهمایی ائمه جماعات مدارس نجف آباد

 

کد خبر : 7057 ساعت خبر : ۸:۴۱ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=7057

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.