ارتباط بین منزل، مدرسه و مسجد باید تقویت شود

امام جمعه نجف آباد در جمع مبلغین نجف آباد گفت: ارتباط بین مثلث منزل، مدرسه و مسجد باید تقویت شود و مدرسه بهترین فضا برای جذب مخاطبان به مسجد است.

0

حجت الاسلام حسناتی: ارتباط بین منزل، مدرسه و مسجد باید تقویت شود

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری «حوزه»، دهمین گردهمایی ائمه جماعات و مبلغین شهرستان نجف آباد در سال جاری دوشنبه شب، دوم دی‌ماه ۱۳۹۸ در حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر(عج) نجف آباد با حضور ائمه جماعات مساجد و مبلغین شهرستان نجف آباد، امام جمعه نجف آباد حجت الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی و مدیر حوزه علمیه نجف آباد حجت الاسلام و المسلمین حیدر علی ایوبی برگزار گردید.

در این جلسه امام جمعه نجف آباد خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین میدان های تبلیغی مدارس است، روحانیت نباید از این ظرفیت بزرگ غفلت کند.

حجت الاسلام حسناتی با اشاره به فعالیت‌های مختلف روحانیون در مساجد شهرستان نجف‌آباد بیان کرد: ارتباط بین مثلث منزل، مدرسه و مسجد باید تقویت شود و مدرسه بهترین فضا برای جذب مخاطبان به مسجد است.

فرهنگ دیانت مردم

حجت‌الاسلام ایوبی در جمع مبلغین نجف‌آباد بیان کرد: خدا را شکر که عمر ما در راه دین سپری می‌شود و در راه دین خداوند گذران زندگی می کنیم.

وی در ادامه افزود: امروز مردم دینشان را از ائمه جماعات و روحانیون دریافت می کنند و ما نسبت به دین مردم مسئولیت داریم. فرهنگ دیانت مردم به دست طلاب و روحانیون است و ما با عمل خود باید دین مردم را به صورت صحیح فرهنگ سازی کنیم.

ارتباط بین منزل، مدرسه و مسجد باید تقویت شود
ایجاد ارتباط بین منزل و مدرسه و مسجد

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 7061 ساعت خبر : ۷:۰۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=7061

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =