بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در مسجد جامع نجف آباد برگزار شد

بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی صبح امروز 14 دی ماه 1398 در مسجد جامع نجف‌آباد با حضور آحاد مردم و تمامی مسئولان نظامی، انتظامی و شهری نجف‌آباد برگزار شد.

0

بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در نجف‌آباد برگزار شد

به گزارش نجف آباد نگار بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی صبح امروز ۱۴ دی ماه ۱۳۹۸ در مسجد جامع نجف‌آباد با حضور آحاد مردم و تمامی مسئولان نظامی، انتظامی و شهری نجف‌آباد برگزار شد.

حجت الاسلام سید علی محمد فلسفی سخنران ویژه مراسم بزرگداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: مومن واقعی به خدا و پیامبر قلبا ایمان دارد و مومن تا زمانی که در دنیا است با مال و جان خود در حال جهاد است.

بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در مسجد جامع نجف آباد
بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در مسجد جامع نجف آباد

بیانگر و احیاگر وحدت

وی ضمن عرض تبریک و تسلیت شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: شهید سپهبد سلیمانی تالی تلو مالک اشتر در زمان ما بود و  شهادت بزرگی داشت به گونه ای که بیانگر و احیاگر وحدت شد.

حجت الاسلام فلسفی گفت: سپهبد سلیمانی کاری را که به عهده گرفت به نحو احسن انجام داد و حق ولایت و آل الله را به بهترین شکل ممکن ادا کرد.

وی با اشاره به حیا و عزت موجود در شهید سلیمانی گفت: حیا، عزت و شجاعت موجود در حاج قاسم از جوانی و ابتدای حضور او در عرصه خدمت رسانی تا آخرین لحظه زندگی آن مشخص بود و این ویژگی های بارز فردی او برای همگان قابل فهم و درک بود.

حجت الاسلام سید علی محمد فلسفی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به صورت باندی و خطی و گروهی انتخاب نکنید. جوانمردان را انتخاب کنید که حافظ دین و ولایت و حافظ امنیت و ناموس و شرف باشند، مانند شهید رجایی مطلقا از آبروی نظام نگذرند. کسانی را انتخاب کنید که مانند شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید خرازی و … دنیاطلب نباشند و جوانمرد باشند و این انقلاب را به دست نااهلان نسپریم.

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 7122 ساعت خبر : ۳:۴۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=7122

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =