گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینه فاطمه الزهرا نجف آباد

گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینه فاطمه الزهرا نجف آباد در حال برگزاری است.

0

گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینه فاطمه الزهرا نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و سالگرد شهادت حاج احمد کاظمی و یارانش  امشب ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸ در حسینیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها نجف آباد با سخنرانی سردار علی فدوی جانشین سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و نوحه خوانی حاج صادق آهنگران با همکاری لشکر ۸ نجف اشرف و هیئت رزمندگان اسلام نجف آباد در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار نجف آباد نگار این برنامه با حضور آحاد مردم ولایتمدار، شهید پرور و مسئولین کشوری، استانی و شهرستان نجف آباد در حال اجراست.

مراسم با نماز مغرب و عشا و نماز شب اول قبر برای حاج قاسم سلیمانی آغاز شد، در ادامه آیانی از قرآن کریم تلاوت و حدیث شریف کساء قرائت شد.

فرمانده لشکر نجف اشرف از تمامی مسئولان و کسانی که از نقاط مختلف استان اصفهان و شهرستان نجف آباد در این مراسم حضور به هم رساندند تشکر کرد.

سردار رشید زاده ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: عملکرد خالصانه این شهید در دوران زندگی او برکسی پوشیده نیست.
وی در ادامه تاکید کرد: به حق شهدا معرفت داشته باشیم و راه شهدا و آنچه که رضایت الهی در آن است را بشناسیم و به آن عمل کنیم.

برنامه با صحبت های فرزند شهید غلامرضا یزدانی از شهدای عرفه و همرزمان شهید کاظمی ادامه پیدا کرد و سپس حاج صادق آهنگران به روضه خوانی  و نوحه خوانی پرداخت.

تا دیر نشده است فرزندان خود را از سلطه دیوانه ها بیرون بکشند

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از نجف‌آباد مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و سالگرد شهادت حاج احمد کاظمی و یارانش امشب ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸ در حسینیه فاطمه الزهرا (س) نجف‌آباد با سخنرانی سردار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و نوحه خوانی حاج صادق آهنگران با همکاری لشکر ۸ نجف اشرف و هیئت رزمندگان اسلام نجف‌آباد با حضور گسترده مردم ولایتمدار شهرستان نجف آباد و مسئولان کشوری، استان اصفهان و شهرستان نجف آباد برگزار شد.

سردار فدوی با اشاره به گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی بیان کرد: امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی جبهه خق را درست کرد و هر روزی که می‌گذرد بر قدرت های این جبهه اضافه می‌شود.
وی با اشاره به خطه شهید پرور نجف‌آباد افزود: یکی از جلوه های این خطه پرورش رزمندگان بزرگ و دلداده انقلاب اسلامی است که شهید احمد کاظمی یکی از این بزرگان بود و شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از دلداده های ویژه شهید احمد کاظمی بود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران در ادامه خاطرنشان کرد: دلدادگان انقلاب اسلامی همه آرزو دارند مثل شهید سلیمانی و شهید کاظمی به مقام رفیع شهادت برسند و از خداوند طلب می‌کنند که کلام و دل آن ها برای خداوند اخلاص پیدا کند.

وی بیان کرد: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بر همه دنیا ثابت کردند که بالاترین قدرت دفاع را دارند و بعد از آن بر همه دنیا ثابت کردند که انقلاب اسلامی از قدرت بازدارندگی بالایی برخوردار است.
سردار علی فدوی با توجه به پیروزی های کسب شده در انقلاب اسلامی گفت: همه باید متوجه این اصل باشیم که اگر تکلیفی که خداوند مشخص کرده است انجام دهیم نتیجه و پیروزی را خداوند رقم خواهد زد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به گستردگی جبهه مقاومت تاکید کرد: مسلما سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با تمام توان جبهه مقاومت را گسترش می‌دهد تا هیچ قدرت مستکبری احساس آرامش نکند و ما به برکت انقلاب اسلامی راه حق انقلاب اسلامی را ادامه خواهیم داد تا به فیض کامل یعنی شهادت برسیم.

وی افزود: مادران و پدران آمریکایی تا دیر نشده است فرزندان خود را از سلطه دیوانه ها بیرون بکشند که اگر این کار را نکنند آن ها را افقی تحویل خواهند گرفت.

انتهای پیام /

 

گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینه فاطمه الزهرا نجف آباد

گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینه فاطمه الزهرا نجف آبادانتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.