ابوترابی: انقلاب سوم خروج آمریکا از منطقه است

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز انتقام سخت گفت: پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز اخطاری به آمریکا است که دم تان را بگذارید روی کولتان و از منطقه خارج شوید، امیدواریم انقلاب سوم یعنی خروج آمریکا را از منطقه رقم بزنیم.

0

ابوترابی: انقلاب سوم خروج آمریکا از منطقه است

 

به گزارش نجف آباد نگار از ایمنا ابوالفضل ابوترابی اظهار کرد: حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی‌ها در عراق در پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی شروع انتقام سخت است؛ با این عملیات نشان دادیم می‌توانیم مهمترین پایگاه‌های آنها را بزنیم.

وی ادامه داد: این اقدام اخطاری به آمریکا است که دم تان را بگذارید روی کول تان و از منطقه خارج شوید، امیدواریم انقلاب سوم یعنی خروج آمریکا را از منطقه رقم بزنیم.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فضای امروز به نفع ترامپ نیست و او با این کارها قطعا توسط هم حزبی هاش در آمریکا استیضاح می شود؛ در آمریکا برای جنگ جدید ظرفیت نیست و ترامپ با شهادت حاج قاسم سلیمانی” و “ابو مهدی مهندس” استیضاح خودش را سرعت داد.

آمریکایی‌ها تمایل ندارند وارد جنگ جدید شوند

ابوترابی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها تمایل ندارند وارد جنگ جدید شوند و سپاه پاسداران در بیانیه هوشمندانه خود با مردم آمریکا صحبت کرده و آنهار را مخاطب قرار داده است که ایران نمی خواهد سربازان آمریکایی بی جهت کشته شوند. ایران با این اقدام ضرب و شصتی به آمریکا نشان داد و ثابت کرد در برابر اقدامات تلافی جویانه ایران آمریکایی‌ها نمی تواند کاری بکنند.

وی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سردار سلامی در تشییع سپهبد سلیمانی به صراحت بدون آنکه اسم بیارد به آمریکایی ‌ها اعلام کرد جایی که خیلی دوستش دارید را هدف قرار می دهد.

ابوترابی انقلاب سوم خروج آمریکا از منطقه است
ابوترابی انقلاب سوم خروج آمریکا از منطقه است

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.