بیانیه خانواده مهندس مهدی اسحاقیان از شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی

بیانیه مهم خانواده مرحوم مهندس شهیدمهدی اسحاقیان ازشهردرچه که فرزندشان را در سانحه سقوط هواپیمای اوکراین از دست دادند.

1

بیانیه خانواده یکی از شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی

به گزارش نجف آباد نگار متن بیانیه مهم خانواده مرحوم مهندس #شهید_مهدی_اسحاقیان ازشهردرچه که فرزندشان را در سانحه سقوط هواپیمای اوکراین از دست دادند، به این شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و انقلابی جمهوری اسلامی ایران
اینجانب عباسعلی اسحاقیان پدر مرحوم مهندس مهدی اسحاقیان که فرزند عزیزم را در سانحه ی سقوط هواپیمای اوکراین از دست دادم ضمن #تشکرفراوان ازابراز همدردی شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه تقاضا دارم #مراقب باشید هرگز سخنی که تضعیف کننده ی نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران و نظام ولایی و انقلاب باشد بر زبان جاری نکنید تا در این شرایط حساس؛ در #زمین_دشمن بازی نکرده باشید.
همه ی ما مدیون تلاش های بی وقفه وخالصانه ی نیروهای سپاه پاسداران هستیم. سپاهی که چهل سال است دردفاع از جان و مال و ناموس وکیان این ملت از هیچ تلاشی دریغ نکرده ودر این راه؛ هزاران شهید وجانباز تقدیم نموده است.
ما در حُسن نیت جان بر کفان نیروی هوافضای سپاه، هیچ شک و شبهه ای نداریم.

#دشمنان_سیلی_خورده از مقاومت بدانند با فرافکنی و دروغ بستن به نظام به کمک رسانه های مواجب بگیرشان؛نخواهندتوانست ازبی آبروتر شدن خودوشیرین کام شدن مقاومت از سیلی محکم سپاه بکاهند و مثل همیشه این امت بصیر ایران اسلامی است که با تبعیت از رهنمودهای مقام عظمای ولایت؛ نقشه های خبیثانه آنان را نقش بر آب خواهد کرد؛ان شاءالله.ازخداوندمسئلت داریم به داغداران این حادثه اندوهبار؛صبر جمیل عطافرمایدو همه ی جانباختگان را با ارواح طیبه ی شهدا خصوصا شهیدسپهبد #حاج_قاسم_سلیمانی محشور فرماید.
والسلام علیکم و رحمه الله
عباسعلی اسحاقیان
بیست ویکم دیماه ۱۳۹۸

بیانیه خانواده مهندس مهدی اسحاقیان از شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی
بیانیه خانواده مهندس مهدی اسحاقیان از شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی

انتهای پیام / ۱۳۷

1 نظر
  1. ExoRank می گوید

    خدا رحمتشون کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.