چهارمین یادواره شهدای شهر کهریزسنگ افتتاح شد

افتتاحیه چهارمین یادواره شهدای شهر کهریز سنگ در حسینیه اعظم این شهر پنج شنبه شب 17 بهمن‌ماه 1398 برگزار شد.

0

چهارمین یادواره شهدای شهر کهریزسنگ افتتاح شد

به گزارش نجف آباد نگار حجت الاسلام ابطحی در این مراسم با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: پیامبر اسلام در حدیثی می فرماید مردمی از مشرق زمین قیام می کنند که زمینه ساز انقلاب امام زمان(عج) در آخر الزمان می شوند، و همچنین از امام صادق علیه السلام نقل شده است وقتی مشاهده کردید پرچم های سیاهی از خراسان حرکت کرد خود را به آنها برسانید و از جمله ویژگی های آن ها این است که پرچم های خود را حفظ می کنند تا آن ها را  به دست امام زمان(عج) برسانند و آن ها قیامشان حق است.

نماینده ولی فقیه در هوا فضای سپاه استان اصفهان با اشاره به حدیث امام کاظم علیه السلام در ادامه افزود: مردانی به گرد او جمع می شوند مثل پاره های آهن، که تندباد های روزگار آنها را از هدفشان منصرف نمیکند و از مبارزه خسته نمی شوند و ترسی ندارند و توکلشان به خدای عالم است.

وی در ادامه افزود: رهبری این حرکت عظیم توسط علامه مجلسی در جلد ششم کتاب بحارالانوار از قول امام باقر(ع) اینگونه بیان شده: چهار نفر از اصحاب منتظر پیامبر در مجلسی بودند، پیامبر(ص) به همراه امیر المومنین(ع) وارد جلسه شد پیامبر فرمود بدرستی که در طرف راست عرش خدا قومی هستند که مسلمان هستند بر منبرهایی از نور و لباس نورانی دارند و آنقدر نورانی هستند که دیگران نمی‌توانند آنها را ببیند. امیر المومنین(ع) فرمود آنها چه کسانی هستند، پیامبر فرمود: آنها مردمی هستند که بین آنها اتحاد بوجود می آید و شخصی به نام روح الله عامل اصلی آن وحدت پول و نسبت فامیلی نیست، بلکه عشق و محبت الهی است و این اتحاد است و این قوم شیعه و از پیروان تو هستند.

عزت بخشی

حجت الاسلام ابطحی با اشاره به نقش امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزود: یکی از خدمات امام خمینی(ره) به ملت ایران عزت بخشی به مسمانان و ایران بود، در حالی که آمریکایی ها عزت ایران و مردم را پایمال می کردند و علاوه بر حقوق و مزایای خود حق توحش نیز دریافت می کردند.

ایشان در ادامه بیان کرد: عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران در زمان ما به برکت امام خدمات امام خمینی(ره)، خون مطهر شهدا و رهبری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب در ادامه این راه است.

چهارمین یادواره شهدای شهر کهریزسنگ افتتاح شد
چهارمین یادواره شهدای شهر کهریزسنگ افتتاح شد

وی با اشاره به تهاجم های استکبار بیان کرد: درست است که بر مردم ایران فشار وجود دارد اما امروز ما ایرانی ها چیزی داریم که دنیا به آن قبطه می خورد و آن اقتدار است. جمهوری اسلامی ایران رسما پایگاه آمریکایی را مورد حمله موشکی قرار می دهد و مجلس شورای اسلامی ایران نیروهای امریکایی را تروریست عنوان می کند و این اقدامات اقتدار می خواهد.

روحیه انقلابی و جهادی

نماینده ولی فقیه در هوافضای سپاه استان اصفهان خاطر نشان کرد: ما در جاهایی که روحیه انقلابی و جهادی داشته‌ایم توانستیم با مشکلات مقابله کنیم و اگر امروز مشکلات اقتصادی داریم به خاطر وابستگی فکری به غرب و استکبار و فاصله گرفتن از روحیه انقلابی و جهادی بوده است.

وی در مورد افزایش اقتدار و قوت ایران بیان کرد: راهکار اصلی که مقام معظم رهبری(مدظله) بیان کرد این است که ما باید قوی باشیم، قوی شدن فقط در بعد نظامی نیست، اقتدار داخلی ما تضمین و رمز قوی شدن است. حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات بر قوت و اقتدار ایران می افزاید.
هر رای ما یک فرصت است و ما با ایجاد مجلس انقلابی و دولت انقلابی می توانیم تحول ایجاد کنیم.

ایشان با اشاره به سخنرانی دیروز مقام معظم رهبری بیان کرد: ملت ایران در چهل سال گذشته اجتماع خود را در ۲۲ بهمن نشان داده است و
برگزاری پرشور انتخابات تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود، زیرا دشمنان از حضور مردم بیش از تسلیحات ترس دارند.

حجت الاسلام ابطحی با اشاره خصوصیات فرد مورد نیاز مجلس شورای اسلامی در سخنان رهبری بیان کرد: خصوصیات فرد انتخاب شونده عبارت است از مومن، انقلابی، شجاع، دارای روحیه جهادی، به معنای واقعی کلمه طرفدار عدالت باشد و اگر فردی باشد که از سخن گفتن بر ضد فلان قدرت ترس دارد به درد نمایندگی مجلس نمی‌خورد.

بیانیه گام دوم انقلاب

نماینده ولی فقیه در هوافضای سپاه استان اصفهان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد: اولین مجلس در گام دوم انقلاب باید انقلابی باشد نه دنبال سلفی گرفتن باشد.

وی در ادامه افزود: رمز موفقیت ما در اطاعت از رهبری بوده است و امروز هم تبعیت از ولایت فقیه تضمین ادامه انقلاب است. دشمن امروز ستون خیمه انقلاب اسلامی ایران را نشانه رفته است و میخواهد بین ملت و انقلاب فاصله ایجاد کند.

چهارمین یادواره شهدای شهر کهریز سنگ

به گزارش خبرنگار نجف آباد نگار پنج شنبه شب ۱۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ افتتاحیه چهارمین یادواره شهدای شهر کهریز سنگ در محل حسینیه اعظم این شهر با سخنرانی حجت الاسلام سید محمد صادق ابطحی نماینده ولی فقیه در هوا فضای سپاه استان اصفهان و حضور عموم مردم شهیدپرور کهریزسنگ، خانواده شهدا، حجت الاسلام مصطفی حسناتی امام جمعه نجف آباد، حجت الله صفرپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد، رضا راعی فرماندار شهرستان نجف آباد و روح الله فتحیان فرمانده حوزه مقاومت امام علی علیه السلام، شهردار گلدشت و کهریز سنگ و فرمانده کلانتری کهریز سنگ برگزار شد.

کهریزسنگ در هفت کیلومتری شرق نجف آباد واقع شده است.

انتهای پیام / ۱۳۷

یادواره شهدای کهریزسنگ
یادواره شهدای کهریزسنگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.