پروژه ۲۶ واحدی خیرساز شهرستان نجف آباد افتتاح شد

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد گفت: پروژه 26واحدی خیر ساز شهرستان نجف آباد به بهره برداری رسیده و بصورت نمادین کلید یک واحد مسکونی تقدیم به مالک گردید.

0

پروژه ۲۶ واحدی خیرساز شهرستان نجف آباد افتتاح شد

به گزارش نجف آباد نگار از تابناک، عمادی اظهار داشت: این پروژه با مشارکت بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان و انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان، با کمک تسهیلات بانکی و کمک های بلاعوض نهادهای حمایتی به اتمام رسیده و امروز با حضور استاندار معزز و مدیران استانی و شهرستانی افتتاح گردید.
وی افزود: زمین پروژه از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بصورت رایگان جهت پروژه واگذار شده است.

همچنین به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کلنگ زنی پروژه ۴۹ واحدی مسکن روستایی مورچه خورت با حضور مهندس کشاورز-سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به زمین خورد.

بهسازی مسکن روستایی

مدیر بنیادمسکن شهرستان شاهین شهر و میمه اظهار داشت: مساحت زمین این پروژه ۹ هزار متر مربع می باشد که قرار است در مدت ۱۲ ماه نسبت به احداث ۴۹ واحد مسکونی روستایی با زیربنای حدود ۸۶ متر مربع با کمک تسهیلات ارزان قیمت بهسازی مسکن روستایی اقدام گردد.

مدیر بنیادمسکن شهرستان تصریح کرد: اعتبار این پروژه بالغ بر ۴.۱۶۵ میلیارد ریال می باشد که سازه از نوع اسکلت فلزی پیش ساخته می باشد که در حد سفت کاری و نما تحویل متقاضیان می گردد.

همچنین همزمان با ایام مبارک دهه فجر، پروژه باند کندرو بلوار شهید انقلاب شهید رحمت اله روحانی افتتاح گردید.
قدرتیان مدیر بنیادمسکن شهرستان آران و بیدگل در حاشیه مراسم افتتاحیه اظهار داشت:
پروژه مشارکتی با دهیاری روستای یزدل شامل زیرسازی ۵۶۰۰ متر مربع، جدول گذاری ۸۰۰ متر طول و آسفالت ۵۶۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر سه ونیم میلیارد ریال توسط بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان و دهیاری روستای یزدل انجام گرديد.

پروژه 26 واحدی خیرساز شهرستان نجف آباد افتتاح شد
پروژه ۲۶ واحدی خیرساز شهرستان نجف آباد افتتاح شد

 

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 7263 ساعت خبر : ۹:۲۹ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=7263

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.