ابوترابی: آغاز رفاقت برای اعتلای نجف آباد و ایران

ابوترابی: رقابت ها تمام شده است و بایستی با رفاقت و همدلی برای اعتلای نجف آباد و ایران کار کنیم.

0

ابوترابی: آغاز رفاقت برای اعتلای نجف آباد و ایران

به گزارش نجف آباد نگار از ایصال نیوز، ابوالفضل ابوترابی منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان‌های نجف‌آباد و تیران و کرون، امروز (شنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه، با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه (دیروز)، با تقدیر از حضور مردم در پای صندوق رای، به کاهش حضور مردم در این دوره از انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: حضور مردم در انتخابات می توانست بیشتر باشد و دشمن را ناامیدتر کند، کاهش حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس باید آسیب شناسی شود. اینکه چرا مردم ناراضی و ناراحت بودند و پای صندوق ها نیامدند باید صادقانه ارزیابی شود.

وی با اشاره به لزوم برگرداندن اعتماد مردم به مسئولان، بر ضرورت گره گشایی از مشکلات مردم تأکید کرد.

تشکر از اعتماد مجدد مردم نجف آباد، تیران و کرون

ابوترابی با تشکر از اعتماد مجدد مردم نجف آباد، تیران و کرون به وی، بر پیگیری طرح آزاد راه سپاهان شهر – اصفهاننجف آباد، احداث منطقه ویژه اقتصادی تیران، شهرستان شدن مهردشت، و ساخت مرکز جامع سرطان با همکاری دیگر سازمان ها تأکید کرد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره وضعیت ویروس‌کرونا در نجف آباد گفت: یک مورد مشکوک در یکی از بیمارستان های شهرستان مشاهده شده که آزمایشات لازم انجام شده و منتظر جواب از تهران هستیم. مردم نگران نباشند، مورد مشکوک با اینکه هنوز نتایج آزمایش آن مثبت اعلام نشده، در قرنطینه و تحت نظارت کامل است.

رقابت ها تمام شده است

منتخب ملت در حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران و کرون با بیان اینکه با برگزاری انتخابات، رقابت ها تمام شده است و بایستی با رفاقت و همدلی برای اعتلای نجف آباد و ایران با هم کار کنیم گفت: اگر رقیبان دیروز طرح یا پیشنهادی سازنده داشته باشند آماده ام با همکاری هم و تشکیل اتاق فکر مشترک در جهت عملی شدن پیشنهادها و طرح های سازنده گام برداریم.

ابوترابی
ابوترابی

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.