برنامه دانشگاه آزاد نجف آباد در روزهای تعطیل

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: کادر اجرایی دانشگاه حضور دارند و پاسخگوی دانشجویان هستند، تنها کلاس های آموزشی تا پایان هفته برگزار نمی شود.

0

برنامه دانشگاه آزاد نجف آباد در روزهای تعطیل

به گزارش نجف آباد نگار از ایسنا مهدی رفیعی اظهار کرد: پیرو اطلاعیه های قبلی و مطابق مصوبات ستاد ملی مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا، در هفته جاری تمام فعالیت های آموزشی دانشگاه از روز یکشنبه (۱۱ اسفند) تا پنج شنبه (۱۵ اسفند) تعطیل است.

وی افزود: تمام فعالیت های اداری دانشگاه روال عادی داشته و کارکنان دانشگاه پاسخگوی مراجعات ضروری دانشجویان هستند.

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با بیان اینکه ساعت های کاری بخش های اداری دانشگاه، یکشنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ تا ۱۴ و پنجشنبه ۷:۳۰ تا ۱۲ خواهد بود، تصریح کرد: این زمان تا اطلاع ثانوی اجرا می شود.

رفیعی در خصوص فعالیت روسا و معاونین دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی گفت: تنها در روزهای یکشنبه و چهارشنبه این هفته در دفتر کار خود حاضر بوده و پاسخگوی مراجعات دانشجویان و انجام امور مربوط به گروه های آموزشی هستند.

وی تاکید کرد: به منظور مساعدت با دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی امتحان های معرفی به استاد در تاریخ های تعیین شده در اسفندماه برگزار می شود که در این خصوص اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

جبران کلاس های تعطیل شده

رفیعی همچنین در مورد جبران کلاس های تعطیل شده اسفندماه در طول ترم و تکمیل ساعت های استاندارد تدریس، اظهار کرد: مطابق سرفصل مصوب، تمهیداتی پیش بینی شده است که به محض قطعی شدن به اطلاع اساتید و دانشجویان خواهد رسید.

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با بیان اینکه درخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در حال گذراندن مراحل پایان نامه خود هستند و ادامه تست ها و آزمایش های مربوط به پایان نامه آنها در آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه ضروری است، تصریح کرد: مقرر شد این دانشجویان بتوانند در ایام تعطیلی آموزشی دانشگاه با رعایت موازین بهداشتی و ایمنی، آزمایش های خود را با هماهنگی معاونت پژوهش و فناوری انجام دهند.

رفیعی گفت: باتوجه به توصیه های بهداشتی درحال حاضر امکان برقراری سرویس های ایاب و ذهاب عمومی برای دانشجویانی که در این ایام مراجعه ضروری به دانشگاه دارند موجود نیست.

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در خصوص ادامه تعطیلی دانشگاه تا پایان سال، خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچگونه ابلاغی از مراجع ذیربط انجام نشده است. بدیهی است در صورت ابلاغ هر گونه تصمیمی اطلاع رسانی فوری به دانشجویان انجام خواهد شد.

وی خبر داد: اماکن دانشگاه مطابق ضوابط ابلاغی ضدعفونی و گندزایی شده و این اقدام ها به صورت مستمر ادامه دارد، همچنین تمام دستورالعمل های بهداشتی به کارکنان و اعضای هیات علمی ابلاغ شده است.
انتهای پیام / ۱۳۸

برنامه دانشگاه آزاد نجف آباد در روزهای تعطیل

کد خبر : 7512 ساعت خبر : ۱۱:۲۸ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=7512

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − چهار =