نماینده نجف‌آباد: مردم با اعتماد به وزارت بهداشت مطیع توصیه کارشناسان باشند

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی: مردم با اعتماد به وزارت بهداشت مطیع توصیه کارشناسان باشند

0

نماینده نجف‌آباد: مردم با اعتماد به وزارت بهداشت مطیع توصیه کارشناسان باشند

به گزارش نجف آباد نگار از ایسنا، نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در گام اول همه افراد جامعه باید بهداشت فردی را رعایت کنند و به اصول بهداشتی و توصیه های کارشناسان توجه کنند.

ابوالفضل ابوترابی، درباره تاثیر نقش مشارکت اجتماعی و اعتماد عمومی در مقابله با ویروس کرونا، بیان کرد: بنظر می رسد ما امروز با یک ویروس بیوتروریسم مواجه هستیم و مقابله با آن نیازمند همدلی، همراهی و مشارکت اجتماعی آحاد جامعه است.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز باید همه دست به دست هم دهیم تا این ویروس ریشه کن شود. در گام اول همه افراد جامعه باید بهداشت فردی را رعایت کنند و به اصول بهداشتی و توصیه های کارشناسان توجه کنند.

ضربه به اقتصاد ایران و چین

نماینده مردم نجف آباد در مجلس تصریح کرد: بنظر می رسد این ویروس در آزمایشگاه های رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها تهیه شده تا مکمل تحریم های اقتصادی شود و به اقتصاد ایران و چین ضربه وارد کند.

این عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در ادامه تاکید کرد: امروز همه باید با اعتماد به دستگاه بهداشتی توصیه کارشناسان را جدی بگیرند. با افراد نادانی که به نام دین نیز دست به کارهای عجیب و غریبی می زنند باید برخورد شود و همگی باید مطیع توصیه های پزشکان باشیم. افراد جامعه نیز باید از سفرها و ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند.

ابوترابی در پایان گفت: از سوی دیگر باید با افرادی که با سلامتی مردم بازی کرده و لوازم بهداشتی را احتکار می کنند برخورد شود. باید نظارت از خط تولید آغاز شده و تا عرضه محصولات حاکم باشد.

انتهای پیام/۱۳۹

اعتماد به وزارت بهداشت مطیع توصیه کارشناسان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =