سردرگمی تعطیلی اصناف در نجف آباد

1

سردرگمی تعطیلی اصناف در نجف‌آباد

فرماندار: ستاد بحران مصوبه برای تعطیلی نداشت

به گزارش نجف آباد نگار به نقل از صاحب نیوز؛ روز گذشته نامه‌ای در فضای مجازی در مورد فعالیت واحدهای صنفی در شهرستان نجف آباد منتشر شد. در این نامه آورده شده که این تصمیم مبنی بر مصوبه ستاد بحران اتخاذ شده است. این نامه از روز گذشته در فضای مجازی و صفحات مختلف دست به دست می شود.

مجتبی راعی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز با تکذیب اینکه یکی از مصوبات جلسات ستاد بحران تعطیلی فروشگاه های بزرگ و برخی اصناف بوده است، اظهار کرد: مصوبه ستاد بحران را فرمانداری ابلاغ می کند و ما همچین چیزی ابلاغ نکردیم.

فرماندار شهرستان نجف آباد تصریح کرد: البته حرکت خودجوش و هماهنگی را برخی اصناف انجام و نسبت به ضدعفونی اقدام کرده بودند و به تازگی ابلاغ شده که با رعایت نکات بهداشتی فردی و محیطی فعالیت اصناف ادامه یابد.

وی در پایان در مورد نامه ای که از اتاق اصناف برای تعطیلی برخی اصناف و فروشگاه های بزرگ منتشر شده گفت: در این زمینه باید مسئولان اتاق اصناف پاسخگو باشند.

گزارش های میدانی خبرنگار صاحب نیوز اتاق اصناف شهرستان نجف آباد هنوز در این باره موضعی نگرفته و هیچ اعلام رسمی از سوی مسئولان این اتاق اعلام نشده؛ همچنین خبرها حاکی از تعطیلی برخی فروشگاه های بزرگ مانند فروشگاه کوثر در این شهر دارد. البته با وجود این یک بام و دو هوایی تعطیلی اصناف بزرگ را شاهد هستیم، فروشگاه رفاه این شهر اقدام به ارسال پیامک به شهروندان برای خرید گوشت کرده است.

سردرگمی تعطیلی اصناف در نجف آباد
سردرگمی تعطیلی اصناف در نجف آباد

انتهای پیام/۱۳۹

سردرگمی تعطیلی اصناف در نجف آباد

1 نظر
  1. رضایی می گوید

    خدا از سردرگمی همه را نجات دهد!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.