اعتبار نامه نماینده نجف آباد تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اعطا شد

مراسم اعطای اعتبار نامه نماینده منتخب مردم شهرستان های نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی به ریاست معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار گردید.

1

اعتبار نامه نماینده نجف آباد تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اعطا شد

به گزارش نجف آباد نگار از فرمانداری نجف آباد جلسه پایانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان به ریاست معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و با حضور عوامل محترم بازرسی، نظارت و اجرایی انتخابات همراه با مراسم اعطای اعتبار نامه نماینده منتخب مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
از آقای مهندس راعی ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت امیرالمونین علی (ع)، ایشان را الگویی بی نظیر از صفات ممدوح برای سرمشق قرار دادن برشمردند که ولایت پذیری، شجاعت، تدبیر، عبادت، کرامت و … ایشان برای شیعیان یک افتخار غیر قابل وصف است.

معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در ادامه با تبیین جایگاه شهرستان در مقابله و پیشگیری از عامل بیماری کوئید ۱۹، تمهیدات اندیشیده و اجرایی شده را بسیار در خور ارزیابی نمودند و از حاضران خواستند تا هریک به نوبه خود در راستای تنویر افکار عمومی و فرهنگ سازی همگانی برای مقابله موثر با این بیماری خطرناک اقدام نمایند.

در ادامه رئیس محترم شورای اداری شهرستان ضمن تقدیر از کلیه عوامل انتخاباتی خصوصا اعضاء هیات بازرسی، نظارت و اجرایی، رویکرد جهادی نماینده منتخب را سرمنشاء خیر برای شهرستان برشمردند و از ایشان خواستند تا در وضع قوانین در قوه مقننه از تمامی مولفه های بالقوه و بالفعل شهرستان در تعامل با سایر رویکرد های استانی و ملی نهایت بهره لازم را کسب و با آینده نگری راهبردی و مدبرانه در راستای تسریع به حصول هدف غایی توسعه ای پایدار مبتنی بر دو مقوله پویایی و پایایی برای شهرستان که در محوریت با اعتماد اجتماعی، کرامت اجتماعی ، ایجاد اشتغال فعال و حمایت از گسترش سرمایه گذاری حاصل می گردد، کمال بهره را حاصل نمایند.

اعتبار نامه نماینده نجف آباد تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اعطا شد
اعتبار نامه نماینده نجف آباد تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اعطا شد

انتهای پیام/۱۳۹

اعتبار نامه نماینده نجف آباد تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اعطا شد اعتبار نامه نماینده نجف آباد تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اعطا شد

1 نظر
  1. رضایی می گوید

    ان شاا..نماینده مون کار های بزرگ تری انجام بده………….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.