مردم مهربانی داریم؛ در حقمان دعا می کنند

یکی از پرستاران بیمارستان فاطمه الزهرا دلتنگ در آغوش کشیدن فرزندش بود، ولی در حال حاضر سرنوشت بیماران برایش مهم تر است.

1

مردم مهربانی داریم؛ در حقمان دعا می کنند

به گزارش نجف آباد نگار از ایسنا، یکی از پرستاران بیمارستان فاطمه الزهرای نجف آباد می گوید: امروز با برخی از بیماران ترخیص شده تماس گرفتم و پیگیر روند بهبود آنها شدم. از اینکه می شنوم حالشان خوب شده انرژی می گیرم تا با قوت بیشتری به پرستاری از دیگر بیماران ادامه دهم.

به سراغ پرستار دیگری می روم که مشغول آماده کردن داروی بیماران در ایستگاه پرستاری است، می گوید: اینجا ساعت های زیادی در معرض ابتلا به کرونا هستیم، ولی تنها دغدغه و نگرانی ما این است که بیمارانمان بهبود پیدا کنند.

وقتی از یکی دیگر از پرستارها پرسیدم برخورد مردم در خارج از محیط بیمارستان با شما چگونه است؟، کمی مکث کرد و بعد لبخندی زد و گفت: مردم مهربانی داریم؛ تماس می گیرند و در حقمان دعا می کنند، احوالمان را می پرسند، همین ها به ما انرژی می دهد و باعث می شود با توان مضاعف به محیط کارمان برگردیم.

یکی از پرستاران مرد بیمارستان می‌گوید: اینجا همیشه شلوغ بوده و همه چیز مثل قبل است، فقط نوع بیماران فرق کرده و خطر سرایت بیماری بیشتر است.

مردم مهربانی داریم؛ در حقمان دعا می کنند
مردم مهربانی داریم؛ در حقمان دعا می کنند

بیمارستان فاطمه الزهرای نجف آباد

یکی دیگر از پرستاران بیمارستان فاطمه الزهرای نجف آباد هم دقایقی کوتاه در کنارم می ایستد و می گوید: از روزی که بیمارستان قرنطینه شده، ما هم به نوعی خودمان را قرنطینه کرده ایم. با وجود اینکه تمام نکات بهداشتی را به دقت رعایت می کنیم، باز هم سعی می کنیم از افراد خانواده هایمان تا جایی که می توانیم دوری کنیم.

وقتی از تنها فرزندش حرف زد، به زحمت توانست از حلقه بستن اشک در چشم هایش جلوگیری کند. دلتنگ در آغوش کشیدن فرزندش بود، ولی در حال حاضر سرنوشت بیماران برایش مهم تر است.

پرستارها با تمام انرژی و انگیزه ای که دارند، از برخی بی مهری ها هم گله داشتند و از برخی تصاویر منتشر شده در فضای مجازی دل آزرده بودند. یکی از پرستارها در این باره گفت: بعضی ها به ما می گویند شما که دائم در حال رقص و شادی هستید و مشکلی ندارید! این قضاوتی ناعادلانه در حق کسانی است که زندگیشان را پای سلامت جامعه گذاشته اند.

پزشک دیگری از این بیمارستان اضافه می کند: فکر می کنند اینجا خوش می گذرانیم، مردم نمی دانند نفس کشیدن زیر این ماسک ها چقدر سخت است. نمی دانند پوشیدن چندین ساعته این لباس ها چقدر دشوار است!

انتهای پیام/۱۳۹

مردم مهربانی داریم؛ در حقمان دعا می کنند

1 نظر
  1. رضایی می گوید

    خدا حاجتشون رو براورده کنه…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.