قاطعیت بازرسان شبکه بهداشت نجف آباد در برخورد با متخلفان

علیرضا غیور: با موارد تخلف حتما پیگیری و برخورد خواهد شد زیرا در مورد سلامت مردم با کسی شوخی نداریم.

0

قاطعیت بازرسان شبکه بهداشت نجف آباد در برخورد با متخلفان

به گزارش نجف آباد نگار از سفیران نیوز، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نجف آباد از فعالیت مضاعف بازرسان و کارکنان عرصه سلامت و بهداشت مردم در این ایام خبر داد و اظهار داشت: تمامی نیروهای وظیفه شناس مدیریت بهداشت و درمان شهرستان نجف آباد در بخش های مختلف این روزها که مردم درگیر مقابله با کرونا ویروس هستند در کنار سایر ادارات، نیروهای بسیجی و ستاد مردمی مقابله با کرونا مشغول ماموریت شبانه روزی هستند تا بتوانند سلامت مردم را تامین کنند.

دکتر علیرضا غیور افزود: بخشی از اقدامات شبکه بهداشت و درمان بازرسی از واحدهای صنفی است که با سلامت مردم ارتباط مستقیم دارند از این‌رو بازرسان شبکه بهداشت و درمان در کنار سایر عزیزان کار بازرسی از واحدهای تولید و پخش مواد غذایی را برعهده دارند.

وی اضافه کرد: در بازرسی های روز یکشنبه یک واحد آجیل و خشکبار فروشی با توجه به عدم توجه به فرامین بهداشتی و تذکرات قبلی در خصوص بیماری کرونا پلمپ شد.

غیور همچنین از آموزش نانوایان جهت بکارگیری صحیح اصول بهداشتی خبر داد و گفت: نانوایان نیز با توجه به حساسیت شغلی و اینکه مستقیم با غذا و قوت مردم سروکار دارند باید تمام موارد بهداشتی و تذکرات بازرسان را رعایت کنند تا مجبور به برخورد قهرآمیز با آنها نباشیم.

پلمپ شد

وی خاطرنشان کرد: در آخرین بازرسی‌ها ۵ واحد نانوایی متخلف علی رغم آموزش های مکرر بخاطر عدم رعایت موارد مربوطه و ابلاغیه‌های بهداشت در مورد پیشگیری از کرونا توسط کارشناسان مهندسی بهداشت محیط پلمپ شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ویژه نجف آباد از عموم مردم خواست تا در صورت مشاهده عدم رعایت موازین بهداشتی توسط متصدیان واحد‌های صنفی با شماره تلفن ۱۹۰ تماس بگیرند.

وی در پایان تأکید کرد: در اینگونه موارد حتما پیگیری و برخورد خواهد شد زیرا در مورد سلامت مردم با کسی شوخی نداریم.

قاطعیت بازرسان شبکه بهداشت نجف آباد در برخورد با متخلفان
قاطعیت بازرسان شبکه بهداشت نجف آباد در برخورد با متخلفان

انتهای پیام / ۱۳۷

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.