واکنش عضو شورای شهر نجف آباد به تصمیم اخیر استانداری

مهدی حاجی صادقیان عضو شورای اسلامی شهر دوره پنج نجف آباد در واکنش به تصمیم اخیر استاندار اصفهان برای بازگشایی مجدد بازار این شهر، نامه ای سرگشاده به رضایی استاندار اصفهان نوشته است.

0

واکنش عضو شورای شهر نجف آباد به تصمیم اخیر استانداری

به گزارش نجف آباد نگار از نجف آباد نیوز، در بخشی از این نامه آمده: «مگر صلاح بالاتر از سلامت عمومی جامعه و حفظ دماء مسلمین هم داریم؟ مگر می‌شود از سرعت شیوع و گستردگی میزان پراکندگی این ویروس خطرناک آگاه باشیم و باز هم بر تردد آزادانه در شهر و بازار شلوغ شهر صحه بگذاریم؟»

حاجی صادقیان ادامه داده: «می‌خواهم خدمت اعضای محترم ستاد پیشگیری از کرونا اعلام کنم عموماً مردمی که از شهرها و روستاهای مجاور به شهر دیگری می‌روند، برای خرید شیر و میوه و تخم‌مرغ و مایحتاج روزانه سفر نمی‌کنند. شلوغی بازارهای این روزها ناشی از تب و تاب شب عید و خریدهایی است که اگر به تعویق هم بیفتند منجر به ناملایمت خاصی در زندگی افراد نمی‌شود. وانگهی مگر بناست رفتار مردم در نوروز امسال طبق روال عادی باشد که خریدهای آنان هم باید مطابق معمول صورت گیرد؟ مگر توصیه‌ها به حداقل رساندن دید و بازدیدها در این ایام نیست؟ چه لزومی دارد در ایام بحرانی که جان و سلامت عمومی اینگونه به خطر افتاده است همچنان بر باز بودن بازار نجف‌آباد برای خرید غیرحیاتی غرب استان تاکید می‌فرمایید؟»

این عضو شورای شهر اضافه کرده: «از آن‌جا که حکم تعطیلی کسب و کارهای ضعیف‌تر یعنی دستفروشان و بازارهای روزانه از مدت‌ها پیش اجرا شده بود عادلانه‌تر آن بود که با همه‌ی عوامل احتمالیِ شیوع بیماری یکسان برخورد می‌کردید.»

واکنش عضو شورای شهر نجف آباد به تصمیم اخیر استانداری
واکنش عضو شورای شهر نجف آباد به تصمیم اخیر استانداری

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.