اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان نجف آباد در مقابله با ویروس کرونا‌‌

اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان نجف آباد در مقابله با ویروس کرونا‌‌ نسبت به بستن درب امامزاده ها اقدامات لازم را طبق مصوبات کمیته بحران شهرستان نجف آباد انجام داد.

0

اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان نجف آباد در مقابله با ویروس کرونا‌‌

به گزارش نجف آباد نگار حجت الاسلام رضا صادقی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد در گفتگو با خبرنگار نجف آباد نگار ضمن اشاره به اجرای طرح آستان مهربانی در نجف آباد بیان کرد: سبدهای حمایتی از طرف اداره اوقاف و امور خیریه از محل نیات موقوفات مرتبط و خیرین سبد های حمایتی در قالب طرح آستان مهربانی، بین خانوارهای شناسایی شده در شهرستان نجف آباد تقسیم شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد در خصوص اقدامات این اداره برای مقابله با ویروس منحوس کرونا خاطر نشان کرد: اداره اوقاف شهرستان نجف آباد به محض دریافت دستورالعمل های صادر شده از طریق مبادی ذی ربط با استفاده از تمامی امکانات موجود نسبت به ضد عفونی ساختمان اداره اقدام کرد و از اداره دامپزشکی شهرستان نجف آباد جهت تحویل مایع ضدعفونی به این اداره تقدیر و تشکر به عمل می آید.

حجت السلام صادقی ضمن تشکر از همکاری و مساعدت همه هیات امناء بقاء متبرکه و بسیج خاطر نشان کرد: بقاء متبرکه شهرستان نجف آباد با استفاده از ظرفیت خدام افتخاری و بسیج نسبت به ضدعفونی کردن مکانهای متبرکه اقدام کردند و پس از بحرانی شدن اوضاع شهرستان طبق مصوبات کمیته بحران شهرستان نجف آباد، نسبت به بستن درب امامزاده ها اقدامات لازم انجام شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به دستورالعمل های صادره از طرف اداره کل سازمان اوقاف و فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد نسبت به ابلاغ دستورالعمل های مربوطه به هیات امناء و مسئولین فرهنگی امامزاده ها اقدامات لازم انجام شده و در ادامه پیگیری های لازم صورت می گیرد.

اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان نجف آباد در مقابله با ویروس کرونا‌‌
اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان نجف آباد در مقابله با ویروس کرونا‌‌

انتهای پیام / ۱۳۷

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.