نماینده مردم نجف‌آباد: باید اصناف غیرضروری برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا تعطیل شود

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس ‌با بیان اینکه استاندار اصفهان باید مقابل تصمیم رئیس جمهور ایستادگی کند، گفت: برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا اصناف غیرضروری تعطیل شوند.

0

نماینده مردم نجف‌آباد: باید اصناف غیرضروری برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا تعطیل شود

به گزارش نجف آباد نگار از تسنیم، ابوالفضل ابوترابی درباره اعتبارات مالی جذب شده برای مقابله با بیماری کرونا در استان اصفهان، اظهار داشت: مدیریت صحیح و پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری مهم‌تر از جذب اعتبار مالی از ستاد ملی مدیریت کرونا است. برای قطع زنجیره انتقال این بیماری، قرنطینه و در منزل ماندن در اولویت قرار دارد که این امر مستلزم بسته شدن بازار و اصناف غیرضروری است.

‌نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید با همت و تلاش شبانه روزی ‌استعداد‌ها را فعال کرده و با ابتکار و خلاقیت از شیوع بیشتر این بیماری پیشگیری کنیم. در این راستا باید کمک‌های معیشتی در نظر گرفته شود و اگر قرار است کسبه را تعطیل کنیم از همان ابتدا هزینه لازم را به آن‌ها بدهیم تا جبران مافات شود، این امر جایگزینی برای هزینه و بودجه مواد ضدعفونی و جبران مافات برای فسادی است که در حین توزیع محصولات بهداشتی به وجود آمده است.

وی با اشاره به عملکرد دادستان نجف آباد در مدیریت بیماری کرونا در این شهرستان اظهار داشت: در این راستا دادستان و مدعی‌العموم نجف‌آباد یک اقدام انقلابی انجام داد، اقدامی که حتی مقدم بر تولید ماسک و مواد ضد عفونی است. دادستان نجف آباد برای تعطیلی مغازه‌های غیر ضروری این شهرستان اقدام کرد اما استاندار اصفهان و ستاد پیشگیری از کرونای استان به دنبال این هستند که با فشار بر دادستان نجف‌آباد این تصمیم به موقع را لغو کنند.


انتهای پیام/۱۳۹

photo_2020-03-19_19-05-52.jpg

کد خبر : 7913 ساعت خبر : ۲:۴۹ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=7913

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هفده =