ابوترابی: ایجاد فرصت‌های شغلی تاحدودی سبب رونق تولید شد اما کافی نیست

ابوترابی: باید اذعان کرد نتوانستیم به طور شایسته به مولفه رونق تولید و شعار سال جاری بپردازیم اما این مهم نباید مانعی برای توجه به این عرصه در سال جدید باشد.

0

ابوترابی: ایجاد فرصت‌های شغلی تاحدودی سبب رونق تولید شد اما کافی نیست

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل ابوترابی، با اشاره به عملکرد مسئولان در تحقق بخشیدن به شعار سال جاری مبنی بر رونق تولید، گفت: عوامل متعددی سبب رونق تولید و حتی افول تولید داخلی در سال جاری شد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران، کرون در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به عبارتی توجه به اشتغالزایی و خروج اتباع کشورهایی مانند افغانستان از کشورمان سبب ایجاد فرصت شغلی و در نتیجه رشد تولیدات داخلی شد.

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که دولتمردان به عرصه هایی که می توانستند به عنوان پیشران رونق تولید در کشور محسوب شوند توجه جدی نکردند؛ به عنوان مثال ۲۲۰ شغل به طور مستقیم و غیر مستقیم به عرصه تولید مسکن وابسته است اما از این ظرفیت غفلت شد.

تحقق شعارسال ۹۸

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: البته طرح مسکن ملی می تواند این ضعف را جبران کند اما به تحقق شعارسال ۹۸ کمکی نکرد زیرا سال به پایان رسید.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین باید اذعان کرد نتوانستیم به طور شایسته به مولفه رونق تولید و شعار سال جاری بپردازیم اما این مهم نباید مانعی برای توجه به این عرصه در سال جدید باشد.

ایجاد فرصت‌های شغلی
ایجاد فرصت‌های شغلی

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 7916 ساعت خبر : ۲:۴۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=7916

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.